برای ستارگان کوچک زندگی شما

برند های لباس آلمانی مطرح در دنیای پوشاک کدام هستند؟

آدیداس

برند های لباس آلمانی در دنیا شناخته شده اند

آلمان را می توان از جمله کشور هایی دانست که در زمینه پوشاک و لباس در دنیا تولیدات متنوع و گسترده ای دارد. در این نوشتار قصد داریم در مورد برند های لباس آلمانی توضیحاتی ارائه دهیم تا شما بتوانید یک لباس متناسب با استایل و سلیقه خود انتخاب کنید. شاید اگر بخواهیم در مورد کشور های اروپایی در زمینه صنعت مد و لباس صحبت کنیم باید در دسته بندی آن، اول ایتالیا و البته فرانسه را در صدر قرار دهیم.

اما آلمان نیز از جمله کشور هایی است که در صنعت پوشاک توانسته حرفی برای گفتن نه تنها در اروپا بلکه در دنیا داشته باشد. نام و برند های آشنایی از آلمان وارد دنیای پوشاک شده اند که هر کدام توانسته اند جایگاه خاصی را کسب کنند. همه ما برای یک بار هم که شده است نام آدیداس را شنیده ایم و شاید از لباس های این برند استفاده کرده باشیم. از جمله برند های مطرح آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

برند های لباس آلمانی در دنیا
برند های لباس آلمانی در دنیا
  • برند آلمانی آدیداس
  • برند آلمانی هوگو باس
  • برند آلمانی پوما
  • برند آلمانی اسکادا
  • برند آلمانی وی او آر

و…

این ها از جمله برند های لباس آلمانی هستند که در دنیای پوشاک در سطح اروپا و دنیا شناخته شده اند که هر کدام برای رسیدن به این جایگاه مسیر طولانی را پیموده اند. برای آشنایی بیشتر و خرید برند های لباس آلمانی با ما همراه باشید.

آدیداس؛ از برند های لباس آلمانی در دنیای ورزش

آدیداس از جمله برند های لباس آلمانی است که ابتدا فعالیت خود را در یک خانه آغاز کرد.

زمانی که آدولف داسلر در سال 1924 در خانه مادری خویش همراه با برادرش شروع به کار کرد و امروزه می توان به جرات آن را بزرگترین برند لباس در آلمان دانست که در زمینه ورزشی فعالیت می کند.

آدیداس بزرگترین برند ورزشی در اروپا شناخته شده است و در دنیا بعد از نایک جایگاه دوم را دارد.

آدیداس را همه ما آن سه خط معروف می شناسیم. همان لوگویی که در طول دوران دچار تغییراتی شده است.

آدیداس
آدیداس

پوما

یکی دیگر از برند های لباس آلمانی پوما است.

برند پوما را زمانی رودولف داسلر تاسیس کرد که با برادر خود آدولف به مشکل خورد و آدیداس را برای همیشه به او واگذار کرد. پوما را تا سالیان سال از خانواده آدیداس می شناختند و امروزه طبق آمار به دست آمده، یکی از بزرگترین تولید کننده های لباس ورزشی در سطح دنیا است.

این برند جایگاه سوم را در سراسر دنیا در تولید پوشاک ورزشی دارد. پوما زمانی به اوج رسید که قرارداد هایی با تیم های معروفی برای طراحی و تولید لباس آن ها منعقد کرد.

منچستر سیتی، دورتموند از جمله باشگاه های فوتبالی هستند که این برند لباس ورزشی آن ها را تهیه می کند. تیم ملی فوتبال ایتالیا نیز طراحی و تولید لباس های ورزشی خود را به برند پوما واگذار کرده است.

برند پوما
برند پوما

هوگو باس

هوگو باس را به عنوان یکی از محبوب ترین برند های لباس آلمانی می شناسند که در سراسر دنیا معروف است. از آن برند هایی که در زمینه پوشاک زنان، مردان و کودکان فعالیت دارد و محصولات خود را به بازار پوشاک در دنیا معرفی می کند.

عطر، اکسسوری، کفش و… نیز از دیگر محصولاتی هستند که برند هوگو باس به بازار مشتریان خود عرضه می کند.

هوگو باس از سال 2013 به بعد موفقیت های چشمگیری داشته است و این برند جایگاه برتر در زمینه لباس های برند به دست آورد.

هوگو باس
هوگو باس

اسکادا؛ از برند های لباس آلمانی در دنیای پوشاک زنانه

اسکادا از دیگر برند های لباس آلمانی است که در اواخر قرن بیستم در مونیخ آلمان راه اندازی شد.

این برند را مارگارتا لیرو و ولفگانگ لی به دنیای پوشاک معرفی کردند. برند اسکادا در جایگاه سوم پوشاک در آلمان شناخته شده است.

اسکادا را می توان بزرگترین برند پوشاک در دنیای لباس زنانه معرفی کرد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *