برای ستارگان کوچک زندگی شما

برند های لباس ایرانی را بشناسید

برند ایرانی تن درست

برند های لباس متاثر از فرهنگ یک جامعه هستند

برند های لباس در سراسر دنیا با توجه به سلیقه، فرهنگ و حتی مذهب حاکم بر افراد یک جامعه طراحی می شوند. در این نوشتار قصد داریم در مورد برند های لباس ایرانی توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با تولیدات ملی بیشتر آشنا شوید و بتوانید از آن حمایت کنید. در سال های اخیر طراحی و تولید لباس های ایرانی رواج بسیاری یافته است و  خرید و فروش در این بازار بسیار پر رونق شده است.

اما آیا شما نیز با این برند ها آشنایی دارید؟ می دانید کدام برند در چه زمینه ای موفق تر عمل کرده است؟

بسیاری از برند ها چندین و چند سال است که در ایران در زمینه پوشاک فعالیت دارند و این موضوع تا حد زیادی باعث شده است که شناخته شوند.

برند های ایرانی
برند های ایرانی

در نظر داشته باشید که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در شناخته شدن برند های لباس ایرانی تاثیر بسیار زیادی داشته اند. این موضوع تا حدی تاثیر داشته است، که یک برند قدیمی ممکن است نسبت به یک برند نو پا کمتر شناخته شده باشد.

البته نباید کیفیت دوخت و متریال پارچه را نادیده گرفت. از جمله برند های ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برند ایرانی نیکو تن پوش
  • برند ایرانی تَنِ دُرُست
  • برند ایرانی سارک
  • برند ایرانی سالیان
  • برند ایرانی هاکوپیان
  • برند ایرانی ال سی من
  • برند ایرانی پاتن جامعهاز

این ها از جمله برند های لباس ایرانی معروف و محبوبی هستند که در میان اقشار مختلف طرفداران خاص خود را دارند. در ادامه به توضیحاتی اجمالی در مورد این برند ها می پردازیم.

برند ملی پوشاک
برند ملی پوشاک

پوشاک نیکو تن پوش؛ از برند های لباس ایرانی قدیمی است

یکی از معروف ترین برند های لباس ایرانی، نیکو تن پوش است که از سال 1376 به دنیای پوشاک معرفی شده است. این برند کار خود را با طراحی و تولید لباس های راحتی و لباس زیر آغاز کرد.این برند همچنان در جامعه محبوبیت خود را دارد و یکی از دلایل آن کیفیت بالای متریال استفاده شده در محصولات است.

در تمامی رده های سنی مختلف محصولات خود را به بازار پوشاک عرضه می کند. نیکو تن پوش از برند های با کیفیت و با سابقه درخشان است.

نیکو تن پوش؛ از برند های لباس ایرانی معروف
نیکو تن پوش؛ از برند های لباس ایرانی معروف

تَنِ دُرُست؛ از برند های لباس ایرانی سازگار با طبیعت

تَنِ دُرُست از برند های لباس ایرانی، که آن را سازگار با طبیعت می دانند. این برند پوشاک و محصولات خود را از الیاف طبیعی تولید می کند و از جمله برند هایی است که به فرهنگ ملی کشور توجه ویژه ای دارد. تَنِ دُرُست، از برند هایی است که از طرح های سنتی برای طراحی و تولید محصولات خود استفاه می کند.

پوشاک این برند همانطور که اشاره شده از الیاف طبیعی هستند و به همین دلیل سازگاری بسیاری با بدن انسان دارند. این برند لباس های خود را در رده های سنی بزرگسال، کودک و نوجوان مناسب با دو جنسیت طراحی و تولید می کند. برند ایرانی تَنِ دُرُست در زمینه تولید لباس های ایرانی فعالیت دارد.

 

برند ایرانی تن درست
برند ایرانی تن درست

 

سارک از برند های لباس ایرانی ساده و مینیمال است

سارک از دیگر برند های لباس ایرانی است که طراحی ساده و خلاقانه ای برای محصولات خود دارد. این برند در حین اینکه طراحی های ساده ای دارد، اما مطابق با مد روز لباس های خود را تولید می کند.

این برند نیز برای تولید محصولات خود از الیاف طبیعی استفاده می کند. سارک، منحصرا تولید لباس زنانه را انجام می دهد. بیش از دو دهه است که برند سارک، لباس های خود را به بازار پوشاک عرضه می شود.

برند سارک
برند سارک

سالیان؛ فعالیت در قالب فروشگاه های زنجیره ای

سالیان، از دیگر برند های لباس ایرانی است که بیش از 15 سال در زمینه تولید پوشاک فعالیت دارد. این برند لباس های خود را در فروشگاه های زنجیره ای به نام همین برند عرضه می کند.

سالیان برندی است که محصولات خود را از سنین بالای 2 سال تولید می کند.

برند سالیان
برند سالیان

برای خرید برند های لباس ایرانی بهتر است، این نکات را مد نظر قرار دهید تا یک خرید عالی را تجربه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *