برای ستارگان کوچک زندگی شما

پیراهن زنانه مناسب اندام و استایل شما

پیراهن زنانه مناسب شما

پیراهن یک لباس پر طرفدار است

پیراهن از جمله لباس هایی است که در بازار پوشاک زنانه و دخترانه طرفداران بسیاری دارد. تنوع این مدل لباس به حدی زیاد است که می تواند پاسخگوی انواع سلیقه ها باشد.

در این نوشتار در مورد پیراهن زنانه توضیحاتی ارائه می دهیم که شما با مدل های مختلف این لباس زنانه آشنا شوید. پیراهن از جمله لباس هایی است که تنوع مدل های آن بسیار بالا است و از یک نوزاد دختر چند ماهه تا یک خانم مسن می تواند از آن استفاده کند.

مانند بسیاری از لباس های دیگر برای انتخاب یک پیراهن مناسب با اندام و استایل خود باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. مدل پیراهن از جمله مواردی است که برای خرید به آن دقت کنید.

از جمله مدل های پیراهن زنانه می توانند به مدل های دکلته، ساحلی، فانتزی، ماکسی، سرهمی، فون و… اشاره کرد. پیراهن های عروسکی از دیگر مدل هایی هستند که بیشتر در بازار لباس های دخترانه به فروش می رسند. جنس پیراهن ها نیز متفاوت است.

 

پیراهن زنانه مناسب شما
پیراهن زنانه مناسب شما

 

همانطور که اشاره شد، مدل اندام شما باید در انتخاب یک پیراهن زنانه مد نظر قرار بگیرد.

اندام شما مانند ساعت شنی است یا اندام گلابی شکل دارید؟

آیا اندام مثلث شکل برعکس دارید یا اندام شما تماما مستطیلی است؟

اگر فرم اندام خود را بدانید با توجه به آن می توانید یک مدل پیراهن مناسب انتخاب کنید.

در ادامه برای انتخاب یک پیراهن مناسب برای اندام خود با ما همراه باشید. اگر در بازار پوشاک دقت کنید، بیشتر لباس های زنانه با توجه به مدل اندام های ساعت شنی تولید می شوند. البته مدل های دیگر نیز طراحی و تولید می شوند که هر کدام مناسب یک اندام است.

 

نکات مهم در انتخاب پیراهن زنانه

برای انتخاب یک پیراهن زنانه مناسب با اندام خود باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا یک استایل شیک و جذاب داشته باشید. در ادامه به ذکر این نکات می پردازیم:

افرادی که اندام ساعت شنی دارند را می توان گفت همه مدل لباسی می توانند بپوشند.

این اندام ها اصولا در انتخاب آزاد تر هستند. این اندام ها نرمال هستند و فرد شانه و باسن متوسط دارد و کمر نسبت به این قسمت باریک تر به نظر می رسد. البته انتخاب مدل لباس علاوه شکل اندام به رنگ پوست و مشخصات ظاهری نیز بستگی دارد. این نکته را نیز در انتخاب پیراهن زنانه مناسب لحاظ کنید.

اگر فرم بدن شما به صورت گلابی است، یک پیراهن زنانه مناسب شما کدام است؟

بهتر است که در انتخاب لباس مجلسی دقت بیشتری داشته باشید و پیراهن های دکلته برای شما پیشنهاد مناسبی هستند. پیراهن های مدل فون و البته کلوش نیز می توانند یک انتخاب مناسب برای شما باشند.

پیراهن
پیراهن

 

اگر اندام شما مانند یک مثلث برعکس است، بهتر است تمرکز مدل لباس را بر روی بالاتنه بگذارید.

پیشنهاد می شود که اگر اندام شما به این صورت است، بالاتنه لباس شما پوشیده باشد تا شما را لاغرتر نشان دهد.

لباس های دکلته به افرادی با این اندام پیشنهاد نمی شود. سعی کنید پیراهن زنانه ای که انتخاب می کنید، شما را جذاب تر از آنچه هستید نشان دهد.

انتخاب یک پیراهن یا هر لباس نامتناسب دیگر با اندامتان شما را شلخته و دمده نشان خواهد داد.

 

مدل های مختلف پیراهن های زنانه

برای انتخاب یک مدل مناسب پیراهن زنانه بهتر است اول با مدل های مختلف آن آشنا شوید. از جمله مدل های این لباس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیراهن کژوال: این مدل پیراهن به اسم پیراهن روزمره نیز شناخته می شود. از این مدل پیراهن برای مجالس غیر رسمی و دورهمی های دوستانه استفاده می شود.

پیراهن فانتزی: این مدل پیراهن بیشتر برای دورهمی دوستانه و حتی لباس خواب استفاده می شود. این پیراهن را اصولا به عنوان لباس راحتی در خانه می شناسند.

پیراهن مجلسی: این پیراهن همانطور که از نام آن پیدا است، برای استفاده در مجالس کاربرد دارد و می تواند برای مهمانی های رسمی، عروسی، تولد و … کاربرد داشته باشد.

برای خرید پیراهن زنانه چه به صورت حضوری و چه اینترنتی نکات ذکر شده را مد نظر داشته باشید.

 

پیراهن مجلسی
پیراهن مجلسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *