برای ستارگان کوچک زندگی شما

شومیز مشکی برای چه کسانی مناسب است؟

شومیز مشکی مجلسی

شومیز برای همه مناسب است

رنگ مشکی را می توان از جمله رنگ هایی دانست که هم مجلسی است و هم اصولا به افراد مسن پیشنهاد می شود. در این نوشتار قصد داریم در مورد شومیز مشکی توضیحاتی ارائه دهیم که بدانیم این شومیز برای چه افرادی مناسب است.

رنگ مشکی اندام فرد را لاغر و کشیده تر نشان می دهد. در نظر داشته باشید که شومیز ها از جمله لباس هایی هستند، که در مدل های متفاوتی با طراحی های بسیاری به بازار پوشاک عرضه می شوند.

اگر به دنبال یک لباس شیک و جذاب هستید که بتوانید متناسب با استایل خود یک مدل انتخاب کنید، بهتر است شومیز را در سبد خرید خود قرار دهید.

شومیز از جمله لباس هایی است که برای رده های سنی مختلف و سلیقه های متفاوت طراحی می شود. شومیز ها را می توان از لباس هایی دانست که هم برای یک مجلس رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند و هم برای دورهمی های دوستانه پیشنهاد می شوند.

دقت کنید که شومیز مناسب شما چه مدلی است؟

شومیز
شومیز

نکات مهم در انتخاب شومیز مشکی

اگر اندام چاقی دارید و یا دچار اضافه وزن شده اید، شومیز مشکی یک پیشنهاد مناسب برای شما است.

البته در انتخاب شومیز های مشکی باید به مشخصات ظاهری و رنگ پوست خود نیز دقت کنید. اگر رنگ پوست شما تیره است پیشنهاد می کنیم که از انتخاب شومیز های مشکی خودداری کنید.

پرو لباس در این مورد به شما کمک خواهد کرد. اگر بالاتنه شما چاق و اصطلاحا اندام شما به صورت مثلث برعکس است، بهتر است از لباس هایی با آستین و یقه پوشیده تر استفاده کنید. اگر شانه های شما چاق است، این نکته را رعایت کنید، تا عیوب اندامی شما پوشیده شود.

در انتخاب یک لباس مناسب باید به تناسب و هماهنگی آن با اندام خود دقت کنید. یکی از مهمترین مواردی هم که در انتخاب لباس باید در نظر داشته باشید علاوه بر تناسب میان اندام و لباس، تناسب بین رنگ های انتخابی نیز است.

اگر رنگ هایی که با هم ست می کنید، با هم همخوانی نداشته باشند، شما را شلخته نشان خواهد داد.

 

شومیز اسپرت
شومیز اسپرت

شومیز یک لباس مردانه بود

شومیز از جمله لباس هایی است که در ابتدا وارد دنیای پوشاک مردانه شده است. این لباس از دنیای پوشاک مردانه با تغییراتی وارد دنیای لباس زنانه و دخترانه شد و امروزه طرفداران بسیاری دارد. در نظر داشته باشید که شومیز مشکی را بسیاری از دختران و زنان می پسندند، زیرا اندام فرد را لاغرتر نشان می دهد.

شومیز ها انواع مختلفی دارند که از جمله می توان به شومیز های مردانه، اسپرت، مجلسی، راحتی، فانتزی و… اشاره کرد. در نتیجه بهتر است، متناسب با مجلسی که می خواهید در آن شرکت کنید، یک شومیز مناسب انتخاب کنید.

در خرید شومیز مشکی و رنگی باید نکاتی را در نظر داشته باشید که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- به کیفیت جنس و البته رنگ شومیز مشکی و رنگی دقت کنید. لباس هایی که کیفیت رنگ ضعیفی دارند را انتخاب نکنید، این لباس ها ممکن است شما را دمده نشان دهند.
2- به سایز و اندازه دقت کنید. لباس گشاد یا تنگ انتخاب نکنید.

شومیز مشکی مجلسی
شومیز مشکی مجلسی

3- بلندی و کوتاهی لباس را در نظر داشته باشید. متناسب با قد خود یک شومیز مشکی یا رنگی انتخاب کنید. شومیز های کمری برای افرادی که قد کوتاهی دارند مناسب است.
4- شومیز ها را می توانید با شلوار یا دامن ست کنید. افرادی که قد کوتاهی دارند، می توانند این لباس ها را داخل شلوار یا دامن قرار دهند و یک استایل مناسب داشته باشند.
5- شومیز هایی با رنگ تیره و جنس هایی مانند حریر و کرپ، می توانند برای افرادی با اندام چاق مناسب باشند.
6- افرادی که لاغر هستند، بهتر است به دنبال رنگ های شاد باشند، زیرا این رنگ ها اندام این افراد را بهتر نشان می دهند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *