برای ستارگان کوچک زندگی شما

در خرید لباس زنانه مجلسی حساسیت به خرج دهید

لباس زنانه مجلسی

انتخاب لباس زنانه مجلسی مناسب

همانطور که می دانید خرید لباس زنانه مجلسی یکی از دغدغه های مهم برای بانوان به منظور رفتن به یک مهمانی است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید ممکن است همان لباس شیک و بی نظیری که پشت ویترین فروشگاه ها است برای شما مناسب نباشد؟ یا رنگی که در سال ترند می شود اصلا با پوست شما همخوانی نداشته باشد؟

اگر برای انتخاب یک لباس زنانه مجلسی مردد هستید که چه لباسی با اندام و مشخصات ظاهری شما هماهنگ است تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید. تمام نکاتی که برای خرید لباس زنانه مجلسی باید در نظر داشته باشید شاید در جواب این چند سوال خلاصه شود. اندام شما لاغر است، چاق یا متوسط؟ چه رنگی برای پوست شما مناسب است؟ آیا لباس های مونوکروم برای شما انتخاب مناسبی هستند یا طرحدار؟ لباس هایی با طرح و برش های عمودی یا افقی به چه افرادی پیشنهاد می شوند؟

در خرید لباس بهتر است هیجانی عمل نکنید. ممکن است یک لباس گران قیمت برای اندام شما متناسب نباشد در صورتی که یک لباس معمولی تر شما را جذاب تر از آنچه که هستید نشان دهد. انتخاب یک لباس مجلسی و شیک را باید با دقت بالایی انجام دهید، به خصوص زمانی که شما به یک مهمانی خاص دعوت می شوید.

انتخاب لباس زنانه مجلسی

 

متناسب با اندام خود لباس مجلسی انتخاب کنید

اینکه متناسب با اندام خود لباس زنانه مجلسی انتخاب کنید یک کار حرفه ای و زیرکانه است که می تواند در یک جمع مهمانی و دوستانه شما را جذاب نشان دهد. اگر فرم های پاهای شما متناسب و زیبا است می توانید از لباس های کوتاه تر استفاده کنید. لباس یقه باز با لباس های کوتاه را با هم انتخاب نکنید. زیرا این دو مورد جلب توجه می کنند و شاید کمی ناهماهنگی در ظاهر شما به وجود آورد. اگر دوست دارید توجه به سمت صورت شما جلب شود بهتر است از لباس های پوشیده تر استفاده کنید. انتخاب اکسسوری نیز در این مورد بی تاثیر نیست به خصوص اگر از گوشواره های بزرگ استفاده کنید، این جذابیت دو چندان می شود.لباس کوتاه یا بلند؟

برای افرادی که قد کوتاهی دارند توصیه می شود که لباس های مجلسی بالای زانو انتخاب کنند. این مورد باعث می شود قد شما بلندتر به نظر برسد. اگر اندام شما پر است و از طرفی قد شما کوتاه است لباس زنانه مجلسی یقه هفت یک انتخاب مناسب است که می تواند توجه افراد را به سمت شما جلب کند. لباس های یقه گرد به این افراد توصیه نمی شوند. لباس های امپایر به افراد ریز نقش توصیه نمی شود. این لباس ها به دلیل اینکه خط دامن آن ها دقیقا زیر سینه است قد را کوتاه تر نشان می دهند.

 

لباس چه رنگی مناسب شما است؟

مسلما رنگ های ترند سال جذابیت خاصی دارند که هر فردی دوست دارد برای یک بار هم که شده آن را امتحان کند. اما آیا این رنگ ها با مشخصات ظاهری شما همخوانی دارند؟ آیا این رنگ ها می توانند در جذابیت ظاهری شما موثر باشند؟

اگر اصرار به پوشیدن رنگ های سال دارید، بهتر است از میان طیف های رنگی مختلف یکی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما همخوانی دارد. اگر اندام شما چاق است به شما لباس ها مونوکروم را توصیه می کنیم. لباس هایی با چندین رنگ متفاوت شما را چاق تر نشان می دهند. لباس هایی با برش و طرح های عمودی می توانند یک انتخاب مناسب برای افرادی با اندام پر و قد متوسط یا کوتاه باشند.

البته ناگفته نماند لباس های تک رنگ جذابیت خاص خود را دارند. لباس زنانه مجلسی با رنگ هایی مانند بنفش، بادمجانی، زرشکی برای خانم های میانسال توصیه می شود. البته رنگ بنفش را به عنوان یک رنگ سلطنتی می شناسند که اصولا افراد با روحیه های خاص از آن استفاده می کنند. لباس هایی با رنگ مشکی شما را لاغرتر نشان می دهند. لباس هایی با طرح های بزرگ به افراد لاغر توصیه می شود که خطای دید در بیننده به وجود آورد و لاغری فرد خیلی جلب توجه نکند. برای افرادی با پوست سفید تقریبا محدودیتی برای انتخاب رنگ نیست. افرادی با پوست های سبزه و تیره بهتر است طیف های روشن تر انتخاب کنند.

 

لباس های مجلسی پوشیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *