برای ستارگان کوچک زندگی شما

بادی رنگی برای چه افرادی مناسب است؟

بادی رنگی مناسب شما

بادی رنگی یا مشکی؟

اگر به دنبال یک لباس برای تناسب اندام در زیر لباس های مجلسی هستید، بادی یک انتخاب مناسب است.شما می توانید بادی رنگی و مشکی را با توجه به لباسی که دارید، انتخاب کنید.

بادی هایی که نیم تنه بالا را می پوشانند را می توان مانند مایو دانست و از نظر ظاهری به این لباس شباهت دارند. بادی را در سال 1950 یک طراح لباس آمریکایی وارد دنیای مد و پوشاک کرد.

این لباس در صنعت مدلینگ مورد استفاده قرار گرفت و کم کم در فروشگاه های پوشاک عرضه شد. امروزه نیز این لباس در سال های اخیر محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

بادی ها مانند سایر لباس ها هم در نوع مردانه و زنانه طراحی و تولید می شوند. در نظر داشته باشید که این لباس نیز مانند سایر لباس ها در مدل و طراحی های مختلفی به بازار پوشاک وارد می شود.

از جنس های مختلفی برای تولید این لباس استفاده می شود که می توان به گیپور، مخمل، ساتن، نخ و… اشاره کرد

بادی رنگی مناسب شما
بادی رنگی مناسب شما

 

چه نوع رنگ بادی برای شما مناسب است؟

بادی ها از نظر رنگبندی انواع مختلفی دارند. بادی رنگی مناسب شما کدام است؟ باید در جواب این سوال گفت با توجه به رنگ پوست و مشخصات ظاهری می توانید یک بادی مناسب انتخاب کنید.

اگر می خواهید این لباس را به عنوان یک لباس مجلسی یا پوشش در یک دورهمی دوستانه استفاده کنید، بهتر است رنگ پوست خود را در نظر بگیرید.

اگر پوست شما تیره است به شما پیشنهاد می کنیم بادی آبی، سبز و طیف این رنگ ها را استفاده کنید. اگر شما پوست روشن دارید، برای انتخاب بادی های رنگی محدودیت ندارید. البته پوست های گندمی، می توانند رنگ های خنثی را انتخاب کنند.

رنگ های تیره و مشکی را به افرادی با پوست تیره پیشنهاد نمی کنیم. بادی های رنگ روشن شما را چاق تر نشان می دهند. اگر اضافه وزن دارید، بهتر است از بادی های رنگ روشن استفاده نکنید.

بادی های رنگ تیره نیز به افراد لاغر توصیه نمی شوند، زیرا فرد را بیش از حد لاغر نشان می دهند.

بادی های رنگی
بادی های رنگی

کدام مدل بادی برای شما؟

در انتخاب یک بادی رنگی مناسب علاوه بر رنگ، باید مدل و طراحی دوخت آن را نیز در نظر داشته باشید. اینکه کدام مدل بادی برای شما مناسب است؟

چه بادی شما را جذاب تر نشان می دهد؟

بادی ها را می توانید با لباس های مختلفی ست کنید. اینکه شما یک بادی را برای یک مهمانی می خواهید یا یک دورهمی دوستانه و یا حتی برای یک مجلس رسمی؟

این مورد در انتخاب بادی مناسب تاثیر بسزایی دارد. پس باید اول بدانید که چه مدلی برای شما مناسب است. مدل های آستین پفی با رنگ هایی مانند صورتی را می توان بادی های دخترانه دانست.

بهتر است که برای انتخاب یک ست مناسب با بادی های رنگی، به مدل بادی دقت کنید. رنگ های مکمل را به درستی انتخاب کنید. شلوار یا دامن جین به راحتی با هر رنگی ست می شود.

اگر قد کوتاهی دارید و یک بادی با شلوار جین انتخاب می کنید، شلوار جین بوت کات یا بگ گزینه مناسبی است.

بادی
بادی

اگر قد بلند هستید یا قدی متوسط دارید، شلوار های جذب نیز مناسب هستند. بادی ها اندام را کشیده تر نشان می دهند.

بادی رنگی را اگر تک رنگ انتخاب می کنید، می توانید با شلوار یا دامن طرح دار ست کنید. اگر بادی رنگی طرح دار انتخاب کردید، بهتر است که شلوار یا دامن ساده با آن ست کنید.

در نظر داشته باشید که شلوار یا دامنی که می توانید با بادی های رنگی ست کنید، باید از نظر رنگبندی با همدیگر تناسب داشته باشند.

هارمونی که لباس های شما کنار همدیگر ایجاد می کنند، باید شما را جذاب تر نشان دهند.

اگر تناسب بین رنگ لباس های استایل شما برقرار نباشد، می تواند موجب شلختگی شما شود. برای خرید بادی رنگی می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی و حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *