برای ستارگان کوچک زندگی شما

انتخاب شومیز مجلسی متناسب با اندام شما

انواع شومیز مجلسی

شومیز یک لباس مردانه است یا زنانه؟

یکی از لباس های مورد علاقه خانم ها در مهمانی ها، شومیز مجلسی است.

شومیز نیز مانند تمامی لباس های دیگر انواع مختلفی دارد که هر فرد متناسب با سلیقه خود آن را انتخاب می کند. در این نوشتار قصد داریم در مورد شومیز مجلسی توضیحاتی ارائه دهیم.

احتمالا برای شما جالب باشد بدانید که نخستین بار شومیز برای آقایان طراحی و تولید شد. مدل های مختلفی از پیراهن های دکمه دار که به اسم شومیز در دنیای پوشاک مردانه شناخته شد.

شومیز زنانه را می توان به عنوان یک لباس مجلسی و راحتی در نظر گرفت. این لباس مدل های متفاوتی دارد، که شما باید با توجه به استایل و اندام خود آن را انتخاب کنید.

در نتیجه باید در خرید شومیز مجلسی، راحتی و مدل های دیگر این لباس دقت کافی را داشته باشید. امروزه از مدل این لباس برای لباس فرم پرسنل مجموعه های کاری نیز استفاده می کنند.

برای انتخاب یک شومیز مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید، که به آن ها اشاره می کنیم.

انواع شومیز مجلسی
انواع شومیز مجلسی

شاید با خود فکر کنید که این مدل لباس با بلوز چه تفاوت هایی دارد؟

در ظاهر و مدل دوخت و برش شومیز و بلوز تفاوت هایی وجود دارد که این دو را از هم متمایز می کند. شومیز مجلسی نیز از دیگر انواع شومیز متفاوت است و بین طراحی و مدل آن تفاوت هایی با شومیز های ساده وجود دارد.

سعی کنید شومیزی که خریداری می کنید با اندام و استایل شما متناسب باشد تا شما را جذاب و شیک تر نشان دهد.

شومیز
شومیز

انتخاب شومیز مجلسی مناسب

انتخاب شومیز مجلسی مناسب بستگی به اندام و تیپ شما دارد. برای انتخاب یک شومیز مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اندام شما چاق است یا لاغر؟ قد بلندی دارید یا کوتاه قد هستید؟ رنگ پوست شما چگونه است؟ این ها مواردی است که باید نه تنها در انتخاب یک شومیز مجلسی بلکه در انتخاب تمامی لباس های مناسب در نظر داشته باشید.

اگر اندام شما چاق است، پیشنهاد می کنیم که از شومیز های مونوکروم استفاده کنید. شومیز های تک رنگ اندام شما را متناسب تر نشان می دهد. اگر اضافه وزن دارید بهتر است، از شومیز هایی با طرح های راه راه عمودی استفاده کنید.

این مدل شومیز هم اندام شما را کشیده تر نشان می دهد و هم با خطای دیدی که در بیننده به وجود می آورد، شما را لاغر تر نشان  می دهد.

اگر لاغر اندام هستید می توانید از مدل های مختلف شومیز استفاده کنید.

اگر خیلی لاغر اندام هستید، سعی کنید از مدل های شومیز مجلسی استفاده کنید که لاغری شما را بیش از حد نمایش ندهد.

اگر به دنبال یک شومیز مناسب هستید سعی کنید بیش از خرید حتما آن را پرو کنید. اگر خرید اینترنتی انجام می دهید، باید تمامی اندازه ها را دقیق چک کنید و مدل متناسب با خود را انتخاب کنید.

در خرید این لباس به جنس شومیز نیز بسیار دقت کنید، زیرا جنس در مرتب نشان دادن استایل شما تاثیر بالایی دارد.

 

انواع شومیز مجلسی

شومیز مجلسی از نظر جنس و البته طراحی و مدل دوخت انواع مختلفی دارد. از انواع شومیز می توان به شومیز های حریر، گیپور، آستین بلند، عروسکی، آستین کوتاه، دکمه دار و بدون دکمه، کتی و… اشاره کرد. از انواع مدل های شومیز ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شومیز حریر: این نوع شومیز برای استفاده در مجالس و مهمانی ها استفاده می شود. می تواند در مدل های مختلفی طراحی شود و حتی زیر انواع کت استفاده می شود.

شومیز شنی یا لمه: این نوع شومیز برای استفاده در مهمانی ها و مجالس کاربرد دارد. این پارچه جنس لطیفی دارد و برای لباس شب بسیار مناسب است.

شومیز گیپور: این نوع شومیز را می توان یک مدل همیشه به روز دانست. این پارچه همیشه زیبایی خاص خود را داشته و برای خانم های جوان و مسن مناسب است.

 

 

شومیز تک رنگ
شومیز تک رنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *