برای ستارگان کوچک زندگی شما

تاپ دخترانه چه کاربرد هایی دارد؟

تاپ زنانه و دخترانه

تاپ یکی از کاربردی ترین لباس ها است

یکی از کاربردی ترین لباس ها را می توان تاپ ها دانست. تاپ ها انواع مختلفی دارند که شما می توانید متناسب با اندام و استایل خود یکی از بهترین های آن را انتخاب کنید.

در این نوشتار قصد داریم در مورد تاپ دخترانه توضیحاتی ارائه دهیم. اینکه این لباس چه کاربرد هایی دارد و برای چه استایل هایی مناسب است؟ تاپ های دخترانه مانند بسیاری از لباس های دیگر در انواع مدل و رنگبندی های بسیاری به بازار پوشاک عرضه می شوند.

تاپ ها زیر کت های مجلسی، مانتو های تابستانه می توانند استفاده شوند. البته تاپ ها به تنهایی در استایل های روزمره و کژوال، کلاسیک، فانتزی، مجلسی و نیمه مجلسی نیز می توانند استفاده شوند.

تاپ ها از لباس هایی هستند که برای فصول مختلف سال کاربرد دارند. این مورد را با توجه به جنس تاپ ها می توانید انتخاب کنید. تاپ هایی با جنس های ضخیم تر برای فصول سرد و تاپ هایی با جنس های نازک تر برای فصول گرم سال پیشنهاد می شوند.

تاپ دخترانه مناسب استایل شما
تاپ دخترانه مناسب استایل شما

کدام تاپ دخترانه مناسب شما است؟

تاپ ها نیز مانند بسیاری لباس های دیگر باید متناسب با اندام و استایل شما باشند. انواع تاپ دخترانه با توجه به مدل هایی که دارند می توانند در انواع دو بندی، آستین حلقه ای، دکلته، تک بندی و… دسته بندی شوند. هر کدام از این مدل های برای استایل خاصی مناسب هستند. اگر سر شانه های شما بزرگ است، تاپ های آستین حلقه ای می توانند پیشنهاد مناسبی برای شما باشند.

اگر بالاتنه و سر شانه های ظریفی دارید تقریبا هر مدل تاپی برای شما مناسب است.

تاپ های دکلته برای افرادی که بالاتنه ظریفی دارند بیشتر مناسب است و می تواند فرد را جذاب نشان دهد. در انتخاب انواع اکسسوری برای ست کردن با تاپ های مجلسی و حتی نیمه مجلسی و راحتی دقت لازم به خرج دهید.

در انتخاب یک تاپ مناسب به مشخصات ظاهری و رنگ پوست خود دقت کنید. طرح های مینیمال و ساده انتخاب های مناسبی برای یک استایل و تیپ دخترانه هستند. به سایز لباس نیز بسیار دقت کنید.

تاپ زنانه و دخترانه
تاپ زنانه و دخترانه

 

نکات مهم در انتخاب یک تاپ ساده

برای اینکه بتوانید یک تاپ دخترانه مناسب را خریداری کنید، بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

  • پیش از خرید یک تاپ مناسب به سایز و اندازه آن دقت کنید. درست است که مدل تاپ هایی مانند دکلته و دو بندی، را می توان از مدل های آزاد محسوب کرد که زیاد سایز بندی آن ها مهم نیست اما در برخی جنس ها نیز باید این مورد را در نظر گرفت. لباس را باید متناسب و دقیقا اندازه خود انتخاب کنید، تا شلخته یا دمده به نظر نرسید.
  • به کیفیت جنس تاپ دقت کنید. اگر به دنبال یک جنس مناسب هستید، می توان به جنس های نخ، نخ پنبه، مخمل، کرپ، حریر و … اشاره کرد.
  • به مدل تاپ متناسب با اندام خود دقت کنید. استایل خود را نیز در این مورد در نظر بگیرید. تاپ های تک رنگ گزینه های مناسبی برای ست شدن با انواع استایل ها هستند.
  • به رنگ تاپ نیز متناسب با رنگ پوست خود دقت کنید.
تاپ آستین حلقه ای
تاپ آستین حلقه ای

شما یک تاپ دخترانه راحتی می خواهید یا مجلسی یا حتی نیمه مجلسی؟

برای خرید یک تاپ مناسب باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

برای یک دورهمی دوستانه می توانید از تاپ هایی با مدل های فانتزی نیز استفاده کنید. برای مجالس رسمی تر باید به مدل و کیفیت جنس دقت کنید و این فاکتور را در نظر داشته باشید. جنس های نخی و پنبه ای بیشتر برای استفاده روزمره و استایل هایی مانند کژوال مناسب هستند. البته این جنس تاپ ها برای استفاده زیر مانتو  و یا حتی زیر کت های مجلسی نیز می توانند گزینه خوبی باشند.

فراموش نکنید، بهتر است قبل از خرید تاپ دخترانه آن را پرو کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *