برای ستارگان کوچک زندگی شما

با پیراهن جین جذاب می شوید

پیراهن جین مردانه

 

با پیراهن جین استایل کلاسیک داشته باشید

بسیاری از ما همیشه در انتخاب لباس های مناسب با استایل خودمان حساسیت هایی به خرج می دهیم که جذاب تر به نظر برسیم. یکی از لباس های همیشه مد را می توان بدون شک جین یا دنیم دانست. در این نوشتار قصد داریم در مورد پیراهن جین توضیحاتی ارائه دهیم. اینکه با لباس های جین می توانید به سبک قرن نوزدهم میلادی یک استایل کلاسیک داشته و البته به روز باشید.

شاید تصور شما این باشد که برای یک استایل کلاسیک باید کت و شلوار بپوشید و یا اینکه از پیراهن و شلوار های پارچه ای استفاده کنید. اما لباس های جین نیز می توانند در این استایل به شما کمک کنند. پوشیدن جین تا حد زیادی شما را خاص نشان می دهد.

استایل جین از جمله تیپ هایی است که هم برای زنان و هم مردان بسیار جذاب است. جین از جمله لباس هایی است که در جنس های ضخیم و کاغذی به بازار عرضه می شود و برای فصول سرد و گرم مناسب است.

پیراهن جین مردانه

 

یکی از رنگ هایی که با پیراهن جین همخوانی دارد، تی شرت و لباس سفید است. تی شرت سفید در زیر پیراهن جین می تواند یک استایل کلاسیک تر به شما بدهد. البته از لباس های جین در استایل اسپرت نیز استفاده می شود.

شاید بتوان گفت لباس جین از آن دسته لباس هایی است که برای هر فردی با هر رده سنی مناسب است.

این لباس از محدوده سنی کودکان تا بزرگسال و حتی میانسال را پوشش می دهد. جین آبی را می توان به جرات گفت که از رنگ های دیگر جین طرفداران بیشتری دارد و البته ناگفته نماند که تقریبا برای هر زمانی مناسب است.

پیراهن های جین را چگونه ست کنید؟

در ست کردن پیراهن جین با دیگر لباس های خود باید نکاتی را مد نظر داشته باشید، تا بتوانید یک استایل مناسب موقعیت برای خود رقم بزنید. یکی از قوانینی که طراحان مد و لباس برای جین تعریف کرده اند، اینکه در استایل خود بیش از دو تکه لباس جین استفاده نکنید.

آقایان بهتر است یک پیراهن و شلوار جین را از نظر سبک و استایل و البته رنگبندی با هم ست کنند. پیشنهاد می کنیم این دو را در یک طیف رنگی انتخاب کنید. البته بهتر است که رنگ شلوار یا پیراهن شما تیره تر باشد. با انتخاب یک پیراهن آبی روشن و شلوار آبی تیره می توانید یک استایل جذاب و خاص داشته باشید.

در کنار پیراهن جین یا شلوار این جنس، بهتر است از اکسسوری های این جنس استفاده نکنید.

اکسسوری های فلزی به خصوص با رنگ نقره ای می توانند برای این تیپ مناسب باشند. در حالت کلی بهتر است از اکسسوری پارچه ای در کنار استایل جین استفاده نکنید.

پیراهن لی در کنار تی شرت سفید

چه شلواری در کنار پیراهن های جین مناسب است؟

اگر می خواهید در کنار پیراهن جین خود، یک شلوار مناسب داشته باشید و البته از شلوار جین استفاده نکنید، گزینه های زیر را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید از شلوار جین در کنار پیراهن جین چشم پوشی کنید، بهتر است به دنبال شلوار های کتان بروید. این شلوار ها یک استایل جذاب در کنار کفش های چرمی و یا اسنیکرز ها برای شما رقم می زنند. استایلی به سمت اسپرت یا کلاسیک. شلوار های کتان را می توان با کالج های چرمی نیز ست کرد.

اگر می خواهید در کنار پیراهن جین خود یک شلوار پارچه ای انتخاب کنید، باید دقت و حساسیت بیشتری در این مورد به خرج دهید. جنس پیراهن شما ضخیم است یا کاغذی؟

اگر پیراهن شما ضخیم است بهتر است از شلوار هایی با پارچه های ضخیم تر استفاده کنید، مانند شلوار هایی از جنس کشمیر یا مخمل کبریتی.

پیراهن جین کاغذی

با پیراهن جین کاغذی بهتر است که شلوار هایی با جنس فاستونی یا کتان انتخاب کنید. در خرید پیراهن جین این موارد را مد نظر قرار دهید تا یک استایل جذاب برای خود به ارمغان آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *