برای ستارگان کوچک زندگی شما

بادی بافت مناسب برای فصول سرد

بادی

بادی چیست؟

پیشرفت در صنعت مد و لباس در سال های اخیر به صورت بسیار سریع صورت گرفته است. یکی از لباس هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته بادی است.

بادی را می توان از جذاب ترین های پوشاک زنانه محسوب کرد. بادی جایگاه خاصی در دنیای لباس های مجلسی و فانتزی پیدا کرده است. این لباس مانند بسیاری پوشاک دیگر از جنس های مختلفی تولید می شود

در نظر داشته باشید که بادی ها انواع مختلفی از نظر مدل و جنس دارند.

بادی ها اصولا یا به صورت تمام تنه با مدل های آستین مختلف هستند یا فقط نیم تنه بالا را می پوشانند. یقه های انواع بادی متناسب با مدلی که دارند، نیز متفاوت است.

همانطور که گفته شد بادی ها انواع مختلفی دارند و از این نظر می توانند برای سلیقه های متفاوت، مناسب باشند. اگر می خواهید بدانید که چه نوع بادی بافت برای شما مناسب است، با ما همراه باشید.

بادی بافت مناسب اندام شما
بادی بافت مناسب اندام شما

اگر این لباس را می خواهید به عنوان یک لباس فانتزی یا خواب داشته باشید، بهتر است از نظر سایز آن را راحت تر انتخاب کنید. بادی های مجلسی را بهتر است کمی جذب  انتخاب کنید تا اندام شما را بهتر نشان دهند. بادی بافت نیز اصولا برای استفاده با لباس های دیگر است که با توجه به استایل خود باید آن را انتخاب کنید.

سعی کنید با توجه به اینکه اندام شما لاغر یا چاق است، بادی بافت مناسب را انتخاب کنید.

چه نوع بادی بافت برای شما مناسب است؟

شما اندام لاغری دارید یا اندام چاق؟

قد شما کوتاه است با بلند؟

بادی بافت را بهتر است با دامن استفاده کنید یا شلوار؟

اگر اندام لاغری دارید بهتر است از بادی هایی استفاده کنید که بافت درشت تری دارند. اگر اندام شما چاق است به شما پیشنهاد می کنیم که بادی های ریز بافت را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید بادی های مونوکروم به راحتی با هر لباسی ست می شوند، پس سعی کنید از این نوع بادی و یا لباس ها استفاده کنید.

بادی های بافت را با توجه به اینکه می خواهید به تنهایی استفاده کنید یا برای استفاده در کنار دیگر لباس ها، می توانید در مدل های مختلف انتخاب کنید. اگر اندام چاقی دارید علاوه بر اینکه بهتر است یک بادی با بافت ریز انتخاب کنید، به مونوکروم بودن آن نیز توجه کنید. از طرفی در کنار این دو مورد، بهتر است مدل های ساده را مد نظر قرار دهید. اگر اندام لاغری دارید می توانید مدل های بیشتری انتخاب کنید.

انواع بادی
انواع بادی

 

همانطور که گفته شد بادی بافت را نیز مانند سایر بادی ها با توجه به اندام خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید یک بادی مناسب برای شما با توجه به مشخصات ظاهری و اندام و استایل شما انتخاب شود. بافت های دیگر علاوه بر بافت، از جنس هایی مانند الیاف، نایلون، نخ و … تولید و به بازار پوشاک معرفی می شوند.

نکات مهم در انتخاب بادی

در انتخاب بادی بافت، جنس مرغوب و با کیفیت انتخاب کنید. بافت ها را بهتر است با آب سرد شست و شو دهید. آب گرم بافت لباس را شل می کند و عمر مفید لباس به مرور زمان کم می شود.

اگر قد بلندی دارید برای انتخاب بادی بافت محدودیت ندارید و می توانید هر نوع بادی را انتخاب کنید اما باید در انتخاب این لباس نیز به مشخصات ظاهری خود توجه کنید.

بادی بافت را اگر در ناحیه شکم چاق هستید، بهتر است با دامن یا شلواری که کمربند دارد استفاده کنید. کمربند در لباس موجب می شود تا حدی چاقی شکم پوشیده شود.

در خرید بادی بافت، این نکات را مد نظر داشته باشید تا بتوانید یک بادی مناسب با اندام خود انتخاب کنید. بادی های بافت یقه هفت، یقه اسکی، یقه گرد و… هر کدام می توانند با توجه به سلیقه و البته استایل شما انتخاب شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *