برای ستارگان کوچک زندگی شما

تاپ و شلوارک یک لباس راحتی برای تمامی سنین!

تاپ و شلوارک اسپرت

تنوع دنیای پوشاک

در دنیای مد و پوشاک با مرور زمان لباس ها تغییرات بسیاری داشته اند و هر ساله پوشاک جدیدی به دنیای لباس وارد می شود. همیشه این نکته مد نظر بوده است که لباس ها از جهات مختلفی برای یک فرد مناسب باشد. در این مقاله در مورد نکات مهم در خرید تاپ و شلوارک صحبت خواهیم کرد. این لباس را می توان برای فصول مختلف و به عنوان یک لباس راحتی درون منزل استفاده کرد. تاپ و شلوارک مانند بسیاری از لباس های دیگر شامل انواع مختلف زنانه، مردانه و بچگانه است. با توجه به اندام و سلیقه خود می توانید این لباس را انتخاب کنید.

با توجه به قوانین پوشش در کشور های مختلف این لباس می تواند در داخل یا خارج از منزل استفاده شود. در کشور ما در سنین بزرگسالی این لباس به عنوان یک لباس راحتی در داخل منزل یا مجلسی کاربرد دارد.

در دنیای پوشاک بچگانه تاپ و شلوارک می تواند برای بیرون از منزل در محیط های مختلف نیز استفاده شود.

تاپ و شلوارک اسپرت
تاپ و شلوارک اسپرت

 

تاپ و شلوارک انواع مختلفی دارد

تاپ و شلوارک از جمله لباس هایی است که تنوع بالایی دارد. همانطور که اشاره شد این لباس برای استفاده در محیط های خصوصی کاربرد دارد. تاپ و شلوارک ها هم در طراحی تاپ و هم در طراحی شلوارک مختلف هستند که شما می توانید با توجه به اندام و سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید. از انواع مدل های این لباس می توان به مدل های عروسکی، فانتزی، اسپرت، مجلسی و… اشاره کرد.

تاپ های آستین حلقه ای، آستین دو بندی، دکلته و بدون آستین، تک آستین، آستین پفی و بسیاری مدل های دیگر وجود دارد که با توجه به آن ها، شلوارک طراحی می شود.

این لباس را می توان در دسته بندی لباس های ست قرار داد که در طراحی آن، همخوانی رنگ و مدل کاملا در نظر گرفته شده است. این لباس مانند سایر لباس ها در جنس های مختلفی تولید می شود که در مدل های بزرگسال و کودک، تفاوت هایی در این زمینه وجود دارد.

مدل مردانه
مدل مردانه

 

در تولید انواع تاپ و شلوارک ها از جنس های متنوعی استفاده می شود که در مدل های مختلف آن، جنس این لباس متفاوت است. از جمله جنس هایی که برای این لباس کاربرد دارد می توان به جنس های نخی، تریکو، حریر، نخ پنبه، جودون و… اشاره کرد. در مدل های مجلسی نیز از جنس هایی مانند مخمل، لمه شنی، کرپ، حریر و… استفاده می کنند.

اگر پوست حساسی دارید بهترین جنس برای شما نخ و نخ پنبه است. برای انواع لباس های کودک نیز از این جنس استفاده می کنند، زیرا پوست کودک حساسیت بیشتری دارد و این مورد را باید مد نظر قرار داد.

 

این نکات را در خرید تاپ و شلوارک رعایت کنید

برای خرید یک تاپ و شلوارک مناسب باید نکاتی را رعایت کنید تا از خرید خود احساس رضایت داشته باشید. به موارد زیر در این زمینه توجه کنید.

  • بهتر است نوع تاپ و شلوارکی که انتخاب می کنید، از مواد اولیه مرغوب و الیاف طبیعی تهیه شده باشد. اگر این لباس را برای استفاده در منزل می خواهید بهتر است یک جنس خوب مانند نخ یا نخ پنبه انتخاب کنید. لباس های داخل منزل به دلیل اینکه مدت زمان زیادی با پوست بدن در تماس هستند، باید از جنس های مرغوب با مواد اولیه مناسب تهیه شوند.
  • به سایز و اندازه لباس دقت کنید. لباس های جذب برای استفاده در منزل زیاد مناسب نیستند. البته لباس هایی با سایز های بزرگ نیز مناسب به نظر نمی رسند، زیرا شما را شلخته نشان می دهند.
  • درست است که لباس های داخل منزل باید راحت باشند، اما این دلیلی برای عدم شیک پوشی نیست. این نکته را در مورد لباس های راحتی مد نظر قرار دهید.

 

 

لباس راحتی
لباس راحتی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *