برای ستارگان کوچک زندگی شما

یک استایل جذاب با پیراهن اسپرت

پیراهن اسپرت بدون جیب

با توجه به استایل خود پیراهن انتخاب کنید؟

شما چه استایلی دارید؟ اسپرت، کژوال، کلاسیک یا رسمی؟ هر کدام از این استایل ها مدل های مختلف لباس را طلب می کنند که شما باید با توجه به اندام و استایل خود آن را انتخاب کنید. در این نوشتار ما قصد داریم در مورد پیراهن اسپرت توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با توجه به استایل و اندام و البته مشخصات ظاهری خود یک انتخاب مناسب داشته باشید.

پیش از اینکه یک پیراهن خرید کنید باید در نظر داشته باشید می خواهید آن را کجا استفاده کنید؟

در چه موقعیتی از آن استفاده کنید؟ پیراهن های اسپرت می توانند در بسیاری موقعیت ها استفاده شوند. در یک مجلس نیمه رسمی تا حتی رسمی می توانید از این مدل پیراهن ها استفاده کنید، اما باید نکاتی را رعایت کنید. با توجه به استایل و تیپ خود و البته برای برخی افراد محدوده سنی، پیراهن مناسب انتخاب کنید. پیراهن های اسپرت از جمله لباس هایی هستند که بسیاری افراد در تیپ های روزمره از آن استفاده می کنند.

 

پیراهن اسپرت طرح دار

 

نکات مهم در انتخاب پیراهن اسپرت

برای اینکه یک پیراهن اسپرت انتخاب کنید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. شاید در مورد تیپ اسپرت اولین انتخابی که به ذهن شما می رسد، پیراهن جین است. اما آیا از پیراهن هایی با جنس های دیگر نیز می توان در استایل اسپرت استفاده کرد.

استایل اسپرت از آن دسته تیپ هایی است که همیشه مد است و می توان گفت هر رده سنی می تواند از آن استفاده کند. نخستین موردی که باید در مورد پیراهن اسپرت در نظر داشته باشید سایز و اندازه آن است. پیراهن های اسپرت اصولا یا سایز راحتی دارند یا چسبان هستند و یا اینکه متناسب با اندام شما می باشند.

البته ما هیچوقت پیراهن جذب را پیشنهاد نمی کنیم زیرا عیوب اندامی را کاملا نشان می دهند. اگر اندام لاغری دارید می توانید از این دسته پیراهن ها استفاده کنید.

پیراهن های تک رنگ گزینه های مناسب تری برای یک استایل اسپرت هستند البته طرح های ساده نیز می توانند مورد استفاده باشند.

پیراهن اسپرت جین

در مورد جنس پیراهن اسپرت باید گفت، پیراهن هایی با پارچه های کتان و جین می توانند گزینه های مناسبی باشند. از میان رنگ ها سفید، سورمه ای، مشکی نیز می توانند یک رنگ مناسب برای استایل اسپرت محسوب شوند که به راحتی نیز ست می شوند.

پیراهن های اسپرت اصولا برای روی شلوار طراحی می شوند ولی اگر قد بلندی دارید می توانید کمی از آن ها را داخل شلوار قرار دهید. اگر شلوار فاق بلند انتخاب کنید برای این استایل مناسب تر است.

اگر آستین های پیراهن خود را تا می زنید، دقت کنید که تا زدن باید شما را جذاب نشان دهد نه دمده و شلخته. پس در این مورد نیز حساسیت به خرج دهید و به صورت مرتب و به سمت بالا آستین را تا بزنید.

 

کدام پیراهن برای شما مناسب است؟

انواع پیراهن اسپرت دسته بندی های مختلفی دارد که شما با توجه به سلیقه و اندام خود آن را انتخاب می کنید. اگر به دنبال یک استایل جذاب و شیک اسپرت هستید باید هم در انتخاب پیراهن و هم شلوار و کفش حساسیت به خرج دهید. تناسب رنگ را میان لباس های خود و البته تناسب آن با پوست خود رعایت کنید. پوست شما روشن است، سبزه یا تیره؟

باید با توجه به این مورد یک رنگ مناسب انتخاب کنید. رنگ های ختثی نیز برای استایل اسپرت مناسب هستند. به مدل دوخت پیراهن نیز دقت کنید. مدل یقه و آستین پیراهن های اسپرت متفاوت از سایر پیراهن ها است. پیراهن های اسپرت می توانند بدون جیب یا جیب دار باشند. البته پیشنهاد ما برای استایل اسپرت یک پیراهن بدون جیب است.

اگر قد کوتاهی دارید از پیراهن های تک رنگ استفاده کنید. پیراهن هایی با طرح های عمودی نیز برای شما مناسب هستند. اگر چاق هستید نیز این نکات را رعایت کنید.

پیراهن اسپرت بدون جیب

برای خرید پیراهن اسپرت تمامی موارد ذکر شده را رعایت کنید. پیراهن باید با اندام شما همخوانی داشته باشد و شما را شیک و جذاب نشان دهد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *