برای ستارگان کوچک زندگی شما

با برند های لباس ترک آشنا شوید

برند ترک دفاکتو

دنیای لباس های ترک

در دنیای پوشاک با شروع کار تولیدی و کارخانه های لباس بسیاری از برند های مطرح امروزه دنیا، فعالیت خود را شروع کردند. در این نوشتار قصد داریم در مورد برند های لباس ترک توضیحاتی ارائه دهیم. برند های ترک را در دنیای مد و فشن امروزه می توان به عنوان یکی از تعیین کننده های دنیای مد در سراسر دنیا شناخت.

شاید همانطور که نیویورک برای آمریکا و پاریس برای فرانسه یا لندن برای انگلستان به عنوان تعیین کننده های مد و لباس این کشور ها شناخته می شوند، در ترکیه استانبول نیز این نقش را دارد. برند های ترک در بخش های مختلف دنیای پوشاک موفق عمل کرده اند.

این بخش ها می توانند لباس های مردانه، زنانه، بچگانه باشند. البته برخی از برند های پوشاک در تمامی این بخش ها تولید لباس دارند. از مطرح ترین برند های ترک که در دنیا شناخته شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ترک ایپک یول
  • ترک دفاکتو
  •  ال سی وایکیکی
  • ترک واکو
  •  ترک دسا
  •  ترک کلزیون
  •  ترک کوتون

و…

در این بخش در مورد خرید برند های لباس ترک، برند های مطرح ترک و زمینه فعالیت و میزان مطرح بودن آن ها در دنیا توضیحاتی می دهیم.

 

برند ترک دفاکتو
برند ترک دفاکتو

 

برند های لباس ترک را بیشتر بشناسید

یکی از قدیمی ترین برند های لباس ترک ایپک یول است. زمانی که در اواخر قرن بیستم میلادی این برند به دنیای لباس های ترک معرفی شد و کار خود را با پوشاک بخش زنانه آغاز کرد. برندی که به باور خود به زنان اعتماد به نفس می دهد و برای هر اندام و سایزی لباس طراحی کرد. موفقیت های ایپک یول در سال 2016 به اوج خود رسید.

همان سالی که این برند لباس های جین خود را به دنیای پوشاک معرفی کرد. دنیای تجارت آنلاین باعث شد که این برند در کشور هایی مانند کویت، قطر، عراق، عربستان و… شناخته شود.

یکی از معروف ترین برند های لباس ترک که در طول سال های فعالیت کم خود توانسته بیشتر از 300 فروشگاه را راه اندازی کند، دفاکتو است. این برند ترک در سال 2005 فعالیت خود را شروع کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست محبوبیت زیادی در برند های ترک به دست آورد.

دفاکتو در کشور هایی مانند روسیه، بلاروس، تونس و مالزی نیز شناخته شده است و نمایندگی های خود را افتتاح کرده است. این برند را با قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه می شناسند که در بین تمامی اقشار جامعه محبوبیت خاصی دارد.

ال سی وایکیکی یکی از برند های مطرح فرانسه است که در اواخر قرن بیستم میلادی به تاجران ترک واگذار شد. این مبادله در سال 1977 انجام شد و رسما ال سی وایکیکی به عنوان یکی از برند های لباس ترک شناخته شد. این برند در هدف گذاری بلند مدت خود تصمیم دارد برای سال 2023 به عنوان یکی از بهترین های دنیای پوشاک اروپا مطرح گردد.

امروزه این برند در سراسر دنیا و تقریبا 80 کشور دنیا بیش از 850 نمایندگی دارد. شعار این برند معروف این است ” همه سزاوار پوشیدن لباس خوب هستند.”

ال سی وایکیکی از برند های لباس ترک
ال سی وایکیکی از برند های لباس ترک

 

دسا؛ یک برند مطرح ترک در تولید محصولات چرمی است

دسا یکی دیگر از برند های لباس ترک شناخته شده است که البته فعالیت آن مربوط به دنیای چرم است. این برند به صورت تخصصی به طراحی و تولید لباس های چرم اقدام می کند و محبوبیت بسیاری در بازار های ترکیه و حتی دنیا دارد.

این برند از تولید لباس و کیف چرم زنانه تا اکسسوری های مردانه را پوشش می دهد. ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و… از جمله کشور هایی هستند که نمایندگی های دسا در آن ها راه اندازی شده است.

تعداد فروشگاه های دسا را در ترکیه و کشور های دیگر به ترتیب می توان حدود 70 و 200 تا دانست.

از دیگر برند های لباس ترک می توان به کوتون اشاره کرد. این برند تنوع بسیاری در انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و … دارد. صاحبان این برند اشاره می کنند قیمت مناسب را در کنار کیفیت بالا در نظر گرفته اند و مشتری به این موارد نیاز دارد.

کوتون در محصولات خود تنوع دارد و طراحی های آن با سلیقه های مختلف و حتی فرهنگ های متفاوت همخوانی دارد.

برند کوتون
برند کوتون

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *