برای ستارگان کوچک زندگی شما

برند های لباس دخترانه خارجی را بشناسید

برند های معروف

دنیای پوشاک دخترانه در دنیا

دنیای پوشاک زنانه و دخترانه را می توان یکی از گسترده ترین بازار هایی در سراسر دنیا دانست که به عنوان یک تجارت پررونق محسوب می شود. برند های لباس در داخل و خارج از کشور ما محصولاتی تولید می کنند که طرفداران خود را دارند. در این نوشتار قصد داریم در مورد لباس دخترانه خارجی توضیحاتی ارائه دهیم تا شما بتوانید یک انتخاب عالی داشته باشید.

از برند های معروف خارجی اروپایی و یا ترک بسیاری از آن های محبوبیت خاصی در سراسر دنیا پیدا کرده اند که برخی از آن ها توانسته اند در بازار رقابتی موفق تر عمل کنند. برای خرید لباس دخترانه خارجی باید مواردی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید یک انتخاب مناسب از نظر کیفیت و قیمت داشته باشید.

البته این موضوع بیشتر از این جهت حائز اهمیت است که در بازار، اجناس و محصولات فیک و تقلبی بسیاری تولید می شوند. در ادامه به معرفی برخی برند های خارجی که در تولید لباس های دخترانه خارجی فعالیت دارند، می پردازیم.

لباس دخترانه
لباس دخترانه

هرمس؛ از برند های مهم در تولید لباس دخترانه خارجی

هرمس یکی از برند های لباس دخترانه خارجی است که در اواسط قرن نوزدهم میلادی توسط تیری هرمس راه اندازی شد. برندی فرانسوی که اصالت و کیفیت را تا حد زیادی در مورد محصولات و حتی لوگوی خود حفظ کرده است. این برند امروزه طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد که توانسته یکی از موفق ترین ها در صنعت مد باشد.

هرمس را به عنوان یک برند تجملاتی می شناسند که در سراسر دنیا محبوبیت خود را دارد.

دولچه و گابانا؛ یک برند لباس دخترانه خارجی از ایتالیا به سراسر دنیا

این برند را به عنوان یکی از مهمترین و معروف ترین برند های لباس دخترانه خارجی و البته زنانه در سراسر دنیا می شناسند. دولچه و گابانا در اواخر قرن بیستم توسط دو طراح مد و فشن ایتالیایی در میلان به دنیای پوشاک معرفی شد.

جالب است بدانید که این شرکت تولیدی دارای دو برند دولچه و گابانا و دی اند جی است. این دو برند متمایز هستند و برند دولچه و گابانا در زمینه لباس های لوکس و قیمتی فعالیت دارد.

دی اند جی پوشاک و محصولاتی با سبک روزمره و مدرن و البته جوان پسندانه را تولید می کند. این دو برند با فاصله ده سال از همدیگر تاسیس شدند. دی اند جی برندی پیرو برند دولچه و گابانا است که محصولات خود را تحت نظارت این برند تولید می کند.

 

برند دی اند جی از برند های معروف لباس دخترانه خارجی
برند دی اند جی از برند های معروف لباس دخترانه خارجی

 

یکی از نکات مهمی که در مورد برند های لباس دخترانه خارجی وجود دارد، این است که کشور هایی مانند ایتالیا و فرانسه را می توان به جرات یکی از موفق ترین ها در این زمینه دانست.

محصولات این کشور ها را بسیاری از افراد معروف و محبوب مانند هنرمندان، سلبریتی ها و ورزشکاران استفاده می کنند. البته کشور آلمان و ایالات متحده را نیز نباید در این زمینه نادیده گرفت.

لویی ویتون؛ برند اختصاصی لباس دخترانه خارجی از فرانسه

برند لویی ویتون را که به اختصار ال وی نیز می نامند، در اواسط قرن نوزدهم توسط فردی به این نام راه اندازی شد. ال وی از برند های تجملی است که در فرانسه و البته سراسر دنیا نیز با این شاخصه شناخته می شود.

در نظر داشته باشید که ال وی را از برند های لاکچری می شناسند که در زمینه تولید لباس گرفته تا حتی نوشت افزار نیز فعالیت می کند. این برند برای شش سال به عنوان معروف ترین برند در حوزه محصولات لوکس و تجملی شناخته شده است.

برند زارا

زارا از برند های موفق در زمینه تولید لباس دخترانه خارجی است که می توان گفته در سراسر دنیا شناخته شده است. یک برند اسپانیایی که به علت کیفیت و قیمت مناسب طرفداران بسیاری در کشور های مختلف دنیا دارد.

زارا از ان دسته کسب و کار های بسیار موفق است که موسس آن آقای آمانسیو اورتگا کار خود را از شاگردی در یک مغازه لباس فروشی آن هم در 14 سالگی شروع کرد.

برند های معروف
برند های معروف

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *