برای ستارگان کوچک زندگی شما

جنس های مناسب برای پیراهن تابستونی کدام است؟

پیراهن

جنس های مناسب برای انتخاب پیراهن تابستونی

روز های گرم تابستان بهتر است لباسی استفاده کنید که گرما را کمتر احساس و کمتر عرق کنید. در این نوشتار قصد داریم در مورد پیراهن تابستونی توضیحاتی ارائه دهیم که با توجه به این موارد شما بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. انتخاب یک پیراهن تابستانی مناسب برای فصول گرم سال می تواند به شما کمک کند که تابستان لذت بخش تری داشته باشید.

لباس هایی با رنگ های روشن و سفید انتخاب بسیار مناسبی برای فصول گرم و تابستان هستند.

جنس نخی را می توان از جمله بهترین جنس هایی دانست که برای فصل های گرما بسیار مناسب است.

الیاف طبیعی برای پیراهن تابستونی مناسب است

در نظر داشته باشید که لباس انتخابی شما برای فصل تابستان، بهتر است از الیاف طبیعی تهیه شده باشد. الیاف مصنوعی باعث تعریق زیاد و تشدید گرما می شوند. اگر به دنبال یک پیراهن تابستونی خنک و مناسب با الیاف طبیعی برای فصول گرم سال هستید، می توانید از پارچه های نخی و پنبه ای استفاده کنید.

سایز لباس های تابستانی نیز در خنک بودن آن ها بسیار حائز اهمیت است، زیرا لباس های چسبان گرما و تعریق را بیشتر می‌کنند. پیشنهاد می کنیم از لباس هایی با رنگ های مشکی، قهوه ای، سورمه ای استفاده نکنید. این رنگ ها گرما را بیشتر جذب می کنند و دمای بدن را بالا می برند.

الیاف طبیعی به پوست بدن اجازه می دهند که تنفس داشته باشد و خاصیت خنک کنندگی دارند.

پیراهن تابستونی مناسب شما
پیراهن تابستونی مناسب شما

جنس نخی برای پیراهن تابستونی

اشاره شد که پارچه های نخی از بهترین جنس هایی هستند که می توانند برای تولید پیراهن تابستونی مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع جنس از الیاف طبیعی و گیاهان تهیه می‌شود که به راحتی هوا در میان این الیاف جریان پیدا می کند. قدرت جذب بالا از دیگر ویژگی‌های این جنس خنک می باشد.

پارچه های نخی از جمله جنس هایی هستند که دوام بالایی دارند.

می توان این پارچه ها را از جمله پارچه های ضد حساسیت محسوب کرد. اگر دقت کرده باشید، این پارچه ها بعد از شستشو بسیار سریع خشک می شوند. اما یکی از خصوصیاتی که برخی از پارچه های نخی دارند، چروک شدن سریع آن ها است. این ویژگی باعث می شود  برخی از افراد رغبت زیادی برای استفاده از این جنس نداشته باشند.

پارچه های نخی را می‌ توان یکی از جنس های مناسب برای تولید پیراهن تابستونی محسوب کرد.

پیراهن نخی
پیراهن نخی

پارچه کتان مناسب تابستان است

اما چه جنس دیگری برای فصل گرما و پیراهن تابستونی مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت کتان از گزینه‌ های دیگری است که برای روز های گرم سال پیشنهاد می شود. این جنس از الیاف طبیعی از گیاه کتان تهیه و تولید می شود. کتان قدرت جذب بالایی دارد و احساس خنکی را به فرد منتقل می کند.

بهترین نوع پارچه کتان در کشور ایتالیا و ایرلند تولید می‌شود.

پارچه های کتان 100 درصد الیاف طبیعی هستند

پارچه های کتان نسبت به سایر پارچه ها قدرت جذب تعریق بیشتری دارند و به همین دلیل می توان گفت مناسب ترین نوع پارچه برای پیراهن تابستونی در فصول گرم سال محسوب می شوند.

از طرفی پارچه کتان را می توان کاملاً ضد حساسیت پوستی دانست که اگر ۱۰۰ درصد از الیاف طبیعی تهیه شده باشد، بهترین نوع پارچه برای کسانی است که مشکلات یا حساسیت های پوستی دارند.

پارچه های کتان در رنگ های مختلفی به بازار پوشاک عرضه می شوند. برای انتخاب یک رنگ مناسب و متناسب با مشخصات ظاهری خود، پیراهن را پرو کنید. این نکته را پیش از خرید پیراهن تابستونی و هر لباسی لحاظ کنید تا یک خرید عالی و مطمئن تجربه کنید.

طرح پیراهن های انتخابی نیز می توانند شما را جذاب یا دمده نشان دهند. در این مورد نیز حساسیت به خرج دهید.

پیراهن
پیراهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *