برای ستارگان کوچک زندگی شما

بادی مشکی برای چه استایلی مناسب است؟

بادی خواب

بادی چه لباسی است؟

لباس های زنانه تنوع بسیاری بالایی دارند که انواع متفاوتی از آن به بازار وارد می شود. یکی از لباس هایی که این روز ها بسیار ترند شده است، بادی مشکی می‌باشد.

بادی ها انواع مختلفی دارند که برای استایل های متفاوتی استفاده می شوند. در این نوشتار در مورد بادی مشکی توضیحاتی ارائه می دهیم.

بادی اصولا به لباس زیری گفته می شود که تمام بدن یا نیم تنه را می پوشاند. این لباس امروزه تنوع بسیاری دارد و در مدل های مجلسی، اسپرت و… به بازار پوشاک عرضه می شود. بادی های ساده و جذب اصولا زیر لباس های مجلسی استفاده می شوند و به لباس های مجلسی فرم و ظاهر خاصی می دهند.

البته بادی های مجلسی خود نیز با شلوار و دامن های مختلف ست می شوند. اصولا انواع بادی مشکی و سفید، برای زیر لباس های مجلسی مناسب هستند و نمای لباس را حفظ می کنند. برای خرید بادی مشکی یا سفید می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید.

بادی تمام تنه
بادی تمام تنه

 

بادی مشکی مناسب استایل شما

گفتیم که بادی مشکی انواع مختلفی دارد که از جمله می توان به بادی های فانتزی، مجلسی، ورزشی و… اشاره کرد.

اگر یک بادی مجلسی به رنگ مشکی می خواهید بهتر است که پیش از خرید به کیفیت جنس آن دقت کنید. جنس لباس مجلسی باید از لباس های معمولی متمایز باشد. در نظر داشته باشید که رنگ مشکی اگر در پارچه های مناسب نباشد، جلوه و جذابیت خاصی ندارد.

در نظر داشته باشید که این لباس در ابتدا در صنعت مد به عنوان لباس زیر و خواب شناخته می شد. به مرور زمان با تنوع و طراحی های مختلف برای این لباس، بادی به عنوان لباس مجلسی نیز شناخته شد. این لباس مجلسی باد دامن و شلوار ست می شود که تقریبامی تواند برای هر اندامی مناسب باشد.

بادی با رنگ مشکی برای افرادی که اضافه وزن دارند نیز مناسب است، زیرا رنگ مشکی اندام افراد را لاغرتر نشان می دهد. البته بادی های فانتزی و ورزشی اصولا جذب و چسبان هستند.

بادی مشکی مجلسی
بادی مشکی مجلسی

در حالت کلی باید گفت بادی تمام تنه، فاق و حتی دست و پاها را می پوشاند. بادی مشکی نیز همین انواع مختلف را دارد که شما می توانید متناسب با سلیقه خود آن را انتخاب کنید.

به همین دلیل بعضی از بادی ها را می توان در استخر و مکان های ورزشی استفاده کرد. البته باید گفت که لباس های بادی با مایو تفاوت دارند. لباس های بادی اصولا در قسمت فاق گیره یا قلاب دارد که دو طرف لباس را به هم وصل می کند. در صورتی که مایو به صورت یک تیکه است.

نکات مهم در انتخاب بادی

بادی ها مانند لباس های دیگر سایز بندی های مختلف دارند و در طرح و رنگبندی متنوعی به بازار وارد می شوند.

اگر می خواهید یک بادی مشکی انتخاب کنید، بادی های مخمل پیشنهاد مناسبی هستند و برای مجلس جذاب به نظر می رسند. برای بادی هایی که زیر لباس استفاده می شوند، از جنس های الیاف نایلونی استفاده می شود. این جنس ها برای مایو نیز مناسب هستند. البته برای تولید بادی از جنس هایی مانند ساتن، مخمل، نخ و نخ پنبه، دانتل، ابریشم و… استفاده می شود.

در انتخاب یک جنس مناسب به مشخصات ظاهری خود دقت کنید. در انتخاب نوع بادی برای مکان های مختلف باید مدل های مختلف را مد نظر داشته باشید. بادی نیز می تواند مانند بسیاری از لباس های دیگر در مدل های مختلف مانند آستین دار یا بدون آستین طراحی و تولید شود. مدل های مختلف این لباس با آستین را باید متناسب با اندام خود انتخاب کنید.

 

بادی خواب
بادی خواب

بادی مشکی را می توان از جذاب ترین انواع بادی محسوب کرد. با توجه به جنس و مدل هایی که این لباس دارد، در محدوده های قیمتی مختلفی به بازار مشتریان عرضه می شود. در نظر داشته باشید که بادی های مجلسی به نسبت گران تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *