برای ستارگان کوچک زندگی شما

بادی سفید دخترانه برای افراد لاغر مناسب است

بادی آستین بلند

بادی ها لباس هایی از قرن بیستم

بادی ها از لباس هایی هستند که از قرن بیستم میلادی وارد عرصه پوشاک و فشن شدند. این لباس در میان سلبریتی ها و مدلینگ های آن دوره محبوبیت خاصی داشت. در این نوشتار ما قصد داریم در مورد بادی سفید دخترانه توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با توجه به استایل خود یک مدل و رنگ مناسب بادی انتخاب کنید. بادی ها در ابتدا لباس هایی جذب و چسبان بودند که بسیاری از مدلینگ های تلویزیونی و تبلیغاتی از آن استفاده می کردند. امروز مدل های بسیاری از این لباس طراحی و تولید می شوند.

بادی ها انواعی مختلفی دارند که از جمله می توان به مدل های فانتزی، مجلسی، ورزشی، اسپرت در دو جنسیت مردانه و زنانه اشاره کرد. البته باید گفت بادی های مردانه اصولا ورزشی هستند. مدل های دیگر بیشتر برای زنان و دختران کاربرد دارد.

لباس هایی شبیه به مایو که از جنس های کشسان تولید می شوند. استفاده از این لباس در دهه اخیر بسیار رواج یافته است و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

بادی سفید دخترانه آستین کوتاه

همانطور که گفته شد بادی ها امروزه از لباس های بسیاری کاربردی هستند. در نظر داشته باشید که برای ست کردن انواع بادی باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. برای ست کردن بادی سفید دخترانه نیز بهتر است برای جذاب تر به نظر رسیدن، مواردی را در نظر داشته باشید. بادی ها را با توجه به جنس و مدل و حتی سبک طراحی و دوخت آن باید با لباس های پایین تنه ست کنید. شلوار، شلوارک یا دامنی که برای ست کردن با بادی خود در نظر می گیرید باید با مشخصات ظاهری خودتان نیز هماهنگی داشته باشد.

در ادامه به توضیح برخی نکات برای ست کردن بادی برای جذاب تر و زیباتر شدن شما، خواهیم پرداخت.

 

بادی سفید دخترانه را چگونه ست کنید؟

برای ست کردن یک بادی سفید دخترانه با لباس های پایین تنه خود باید مواردی را مد نظر داشته باشید. بادی ها می توانند با لباس های رسمی و غیر رسمی ست شوند که البته بستگی به مدل خود بادی نیز دارد. با توجه به اینکه شما یک بادی سفید فانتزی انتخاب کرده اید یا یک باید مجلسی باید تمامی نکات را رعایت کنید. به موارد زیر توجه کنید.

اگر بادی را برای یک مهمانی دوستانه یا غیر رسمی انتخاب کرده اید، می توانید آن را با یک شلوار جین بگ یا نیم بگ ست کنید. شلوارک های جین نیز می توانند گزینه مناسبی باشند.

بادی های کلاسیک را نیز می توانید با شلوار های جین ست کنید. تناسب رنگ را در این مورد در نظر داشته باشید.بادی های مجلسی را بهتر است با دامن هایی از جنس بادی و رنگ مکمل آن ست کنید. بادی های سفید را می توان با هر رنگ لباس پایین تنه ای ست کرد، زیرا سفید یک رنگ خنثی است.

بادی مجلسی

 

نکات مهم در انتخاب یک بادی مناسب

هنگام خرید بادی سفید دخترانه و ست کردن آن با لباس های دیگر باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. بادی سفید بیش از هر اندامی برای افراد لاغر پیشنهاد می شود. در انتخاب یک بادی سفید مناسب نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

اگر اندام چاقی دارید، بهتر است از بادی سفید دخترانه استفاده نکنید. اگر اصرار به استفاده از بادی سفید دارید، پیشنهاد می کنیم از بادی هایی با جنس های براق پرهیز کنید.

با توجه به اندام خود از بادی سفید دخترانه آستین بلند یا آستین کوتاه و حتی آستین حلقه ای استفاده کنید. اگر بالاتنه شما چاق است، پیشنهاد می کنیم از بادی های سفید آستین دار استفاده کنید.

بادی ها اصولا جذب هستند، ولی در مدل های مجلسی تا قسمت کمر مانند شومیز یا بلوز طراحی و بعد تنگ می شوند. اگر اندام چاقی دارید و بادی های بدون آستین را دوست دارید، پیشنهاد می کنیم از بادی های دو بندی استفاده کنید.

بادی برای تناسب اندام را کاملا کشی انتخاب کنید.

 

بادی آستین بلند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *