برای ستارگان کوچک زندگی شما

چه نوع بافت زنانه برای شما مناسب است؟

بافت زنانه مخصوص فصل

بافت زنانه؛ جذاب و شیک برای زمستان

بافت زنانه یا پلیور یکی از لباس های زمستانه است که بسیاری از خانم ها طرفدار این پوشش هستند.

این لباس را می توان از جمله پوشش هایی محسوب کرد که عمدتا در فصول سرد سال کاربرد دارد و می توان آن را با توجه به مدل هایی که دارد، با استایل های مختلف ست کرد. با توجه به نوع بافتی که پلیور ها دارند و همچنین ضخامت یا نازکی آن ها، می توانند برای فصل بهار نیز استفاده شوند.

پلیورهای زنانه در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود که رنگبندی های مختلفی نیز دارد. بافت های زنانه با توجه به اندام و استایل یک فرد می توانند با لباس های مناسب فصل ست شوند.

علاوه بر مدل و رنگبندی در نوع بافت نیز متنوع باشد. بافت های ریز یا درشت در پلیور های زمستانی هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. بهتر است که افراد چاق از پلیور هایی با بافت ریزتر استفاده کنند. بافت های درشت برای افراد لاغر پیشنهاد مناسبی است.

بافت زنانه مخصوص فصل
بافت زنانه مخصوص فصل

چه نوع بافت برای شما مناسب است؟

انواع بافت زنانه نیز مانند بسیاری مدل های لباس دیگر در بازار پوشاک وجود دارد که شما با توجه به نیاز و البته سلیقه خود می توانید خرید انجام دهید. از جمله انواع بافت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بافت زنانه با آستین های بالنی بلند که می توانند یقه های مختلفی داشته باشند که یقه های ایستاده می توانند برای این مدل مناسب باشند. این نوع بافت ها را می توانید با کفش های مختلفی ست کنید. ترکیب رنگ را رعایت کنید و البته به مشخصات ظاهری خود نیز دقت کنید.

مدل وینتج یا قدیمی که به مدل های کالیفرنیایی نیز معروف هستند زیبایی خاص خود را دارند و می توانند برای یک مهمانی نیمه رسمی و دوستانه مناسب به نظر برسند.

 

بافت ساده
بافت ساده

 

نوعی بافت زنانه که به صورت ماکسی می باشد نیز انتخاب مناسبی است،

اگر شما دوست دارید که یک لباس راحت و در عین حال شیک و گرم داشته باشید. لباس های ماکسی تقریبا قابلیت ست شدن با هر کفشی را دارند به طوری که حتی کفش های ورزشی نیز برای ست شدن با بافت های ماکسی انتخاب مناسبی هستند.

لباسهای یقه اسکی، نوع دیگری از بافت ها هستند که بسیار پر طرفدار می باشند. این بافت ها در ترکیب با لباس های دیگر، استایل جذابی ایجاد می کنند.

یقه اسکی ها هم می توانند با یک لباس جین ست شوند و هم می توانند ترکیب جذابی با یک لباس عروسکی داشته باشند.

 

این نکات را در انتخاب بافت های زنانه در نظر داشته باشید

در ست کردن و خرید بافت زنانه با لباس های دیگر نیز باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. البته باید توجه کرد که انتخاب یک لباس مناسب می تواند شما را جذاب و خوش استایل نشان دهد.

اگر می خواهید که قد شما کشیده و بلند تر به نظر برسد، بهتر است از بافت های یقه هفت یا شل استفاده کنید.

اگر چاق هستید، به شما توصیه می کنیم که لباس های تک رنگ انتخاب کنید. لباس هایی با بافت های ظریف می توانند گزینه مناسبی باشند. بافت های درشت و یا برجسته به هیچ عنوان به افراد چاق پیشنهاد نمی شوند.

اگر قد شما کوتاه است، بافت هایی با راه راه های عمودی گزینه مناسبی است. اگر لاغر هستید از بافت های درشت تر استفاده کنید و اگر چاق هستید بافت های ظریف را انتخاب کنید.

بافت هایی با قد میدی یا متوسط برای هر اندامی مناسب هستند. اگر در انتخاب بافت با قد مختلف شک دارید، بهتر است یکی از این دو مدل را انتخاب کنید.

بافت تک رنگ
بافت تک رنگ

 

برای اینکه کمر شما باریک تر دیده شود می توانید بر روی بافت زنانه خود از کمربند استفاده کنید. البته در صورت اضافه وزن زیاد این مورد را نادیده بگیرید یا اینکه از کمربند های باریک تر استفاده کنید. کمربند های پهن برای افراد لاغر می توانند انتخاب مناسبی باشند.

بافت های مینی می توانند یک انتخاب مناسب برای بوت های بلند باشند که شما را ریز نقش تر از آنچه هستید نشان می دهد. این استایل تقریبا محدودیت ندارد و افراد چاق و لاغر می توانند آن را با توجه به مشخصات ظاهری خود به کار ببرند.

در استایل های روزمره و کژوال یا حتی اسپرت، بافت ها می توانند به راحتی با لباس های جین ست شوند. به جرات می توان گفت این ترکیب یک استایل جذاب و شیک برای شما رقم می زند که برای فصل های مختلف نیز می تواند استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *