برای ستارگان کوچک زندگی شما

ساپورت رنگی برای چه افرادی مناسب است؟

لگ های رنگی

ساپورت در دنیای پوشاک زنانه

شاید تا به حال با خود فکر کرده باشید که ساپورت از چه زمانی وارد دنیای پوشاک زنانه شد. اما در این نوشتار ما قصد داریم در مورد ساپورت رنگی توضیحاتی ارائه دهیم که بدانیم این نوع لباس برای چه استایلی مناسب است.

ساپورت های رنگی را اصولا یک پوشش دخترانه و فانتزی می دانند که مناسب لباس های راحتی است. البته در پوشش خود محدودیت نداشته باشید اما به تناسب رنگ و مدل دقت کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید ساپورت برای نخستین بار یک لباس مردانه و البته رزمی بود.

افرادی که در جنگ ها حاضر می شدند از این لباس استفاده می کردند. این لباس باعث می شد که جنگجو در میدان جنگ چابک عمل کند و بتواند به راحتی حرکات جنگی را انجام دهد.

در قرن های بعدی این لباس وارد دنیای پوشاک شد و با استفاده هنرمندان این لباس ها به اوج شهرت رسیدند. کم کم ساپورت ها به دنیای پوشاک و مد وارد شدند و توانستند طرفداران بسیاری داشته باشند.

لگ های رنگی
لگ های رنگی

ساپورت رنگی مناسب انتخاب کنید

به مرور زمان و پیشرفت در دنیای پوشاک و مد انواع ساپورت رنگی به بازار معرفی شد. ساپورت های رنگی طرفداران خود را دارند و به عنوان لباس راحتی و فانتزی استفاده می شوند. ساپورت های رنگی را اصولا نمی توان از لباس های مجلسی محسوب کرد.

اما اگر فردی خود برای ست کردن با لباس مجلسی بخواهد از این ساپورت ها استفاده کند باید کمی دقت و ظرافت در انتخاب خود به خرج دهد. ساپورت های رنگی را اصولا به افرادی با اندام کشیده و لاغر پیشنهاد می کنیم.

در نظر داشته باشید این لباس به دلیل چسبان بودن و پارچه کشی که در آن استفاده می شود، حتی می تواند افراد را لاغرتر نشان دهد. اگر به دنبال یک لباس مناسب برای این هستید که از ناحیه شکم و پهلو لاغرتر نشان داده شوید، می توانید از ساپورت مشکی یا رنگی متناسب با اندام خود استفاده کنید.

به طور کلی ساپورت های مشکی افراد را لاغرتر نشان می دهند. ساپورت ها را می توان شلوار های چسبان محسوب کرد.

 

 

ساپورت رنگی یا مشکی؟
ساپورت رنگی یا مشکی؟

ساپورت را چگونه ست کنید؟

اگر به دنبال یک لباس مناسب برای ست شدن با ساپورت هستید ، باید گفت تقریبا هر لباسی با انواع ساپورت ست می شود. ساپورت را می توان از جمله پوشاکی محسوب کرد که جذابیت اندام را بالا می برد.

و اگر قد شما کوتاه است و می خواهید یک ساپورت مناسب انتخاب کنید، سعی کنید که با کفش شما هم رنگ باشد.

البته اگر ساپورت شما به صورتی است که شلوار شما مشخص می شود، بهتر است که رنگ آن با جوراب شما یکی باشد. هم رنگ بودن جوراب، کفش و ساپورت باعث می شود که قد شما بلندتر به نظر برسد. البته در نظر داشته باشید که تناسب میان رنگ هایی که انتخاب می کنید، جذابیت شما را بیشتر می کند.

ساپورت ها با لباس های جین نیز می توانند مناسب باشند. هر چند از انواع ساپورت ها می توان برای ست کردن با لباس های مجلسی و راحتی استفاده کرد. در ست شدن با لباس های مجلسی ساپورت های مشکی، سفید و رنگ پا بیشتر استفاده می شوند.

ساپورت چرم
ساپورت چرم

در خرید ساپورت رنگی نکات ذکر شده را مد نظر قرار دهید. اگر به دنبال یک ساپورت با کیفیت عالی هستید، جنس آن را نیز در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید ساپورت ها اصولا فری سایز یا همان سایز آزاد هستند.

البته برای خرید این مورد را نیز از فروشنده سوال کنید. ساپورت ها از جنس هایی مانند پنبه، نخ پنبه، پلی استر، چرم و… در بازار پوشاک عرضه می شوند. سایز، رنگ، کیفیت جنس، قد ساپورت را برای خرید را لحاظ کنید.

برای خرید این موارد را در نظر داشته باشید تا یک خرید عالی را تجربه کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *