برای ستارگان کوچک زندگی شما

پیراهن دخترانه خنک مناسب اندام شما کدام است؟

پیراهن دخترانه خنک

پیراهن دخترانه خنک مناسب فصول گرما

برای فصول گرم سال لازم است لباس هایی انتخاب کنید که هم سبک به نظر برسند و هم تحمل گرما برای شما را راحت تر کنند. اگر به دنبال یک لباس خنک هستید، پیراهن ها گزینه های مناسبی هستند. در این نوشتار قصد داریم در مورد پیراهن دخترانه خنک توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با انتخاب یک پیراهن مناسب، تابستان خوبی را تجربه کنید. پیراهن ها مانند بسیاری از لباس های دیگر تنوع بالایی دارند و برای مراسم و مجالس مختلفی طراحی می شوند.

در نظر داشته باشید شما باید متناسب با درجه هوا و اندام و استایل خود یک پیراهن خنک انتخاب کنید. پیراهن های نخی را به عنوان پیراهن های فانتزی و مناسب دورهمی های غیر رسمی و دوستانه می توان گزینه مناسبی دانست.

از جهات مختلف پیراهن ها تقسیم بندی های گوناگونی دارند که شما با توجه به سلیقه و استایل خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

به دلیل اینکه شما می خواهید یک پیراهن خنک انتخاب کنید، بهتر است از لباس های چسبان و جذب استفاده نکنید. این مدل لباس ها اصولاً برای فصول گرما خیلی مناسب نیستند.

پیراهن های دخترانه خنک با توجه به مدل هایی که تولید می شوند، انواع مختلفی دارند. از جمله این مدل ها می توان به پیراهن های عروسکی، کوتاه، میدی، فون، بلند، ساحلی و… اشاره کرد. توجه داشته باشید که پیراهن ها نیز مانند سایر لباس ها، باید متناسب با اندام شما انتخاب شوند. پیراهن هایی با رنگ های شاد برای فصل گرما مناسب هستند، زیرا این رنگ ها گرما را کمتر جذب می کنند. پیراهن های ساحلی که چندین سال است ترند شده اند، انتخاب های مناسبی برای فصل گرما هستند.

پیراهن دخترانه خنک
پیراهن دخترانه خنک

نکات مهم در انتخاب پیراهن خنک

در انتخاب پیراهن دخترانه خنک باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید یک لباس مناسب برای فصول گرما انتخاب کنید. برای خرید پیراهن دخترانه به موارد زیر توجه کنید.

  • ابتدا به جنس لباس دقت کنید. به دلیل اینکه این لباس را برای فصل گرما می خواهید، سعی کنید که از جنس هایی مانند نخ، نخ پنبه، کتان و … استفاده کنید.
  • به مدل لباس توجه داشته باشید. پیراهن های خنک تابستانی اصولا آزادتر دوخته می شوند. پیراهن های کوتاه نیز می توانند خنکی بیشتری داشته باشند. اگر به دنبال یک لباس خنک هستید، پیراهن های ساحلی با جنس های نخی می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.
  • اگر قد شما کوتاه یا متوسط است، پیراهن های بلند که پای شما را می پوشانند برای شما مناسب هستند. پیراهن های میدی برای افراد قد بلند گزینه های مناسبی می باشند. پیراهن هایی با بلندی تا زانو می توانند برای افراد قد کوتاه مناسب به نظر برسند.
  • فراموش نکنید لباس را پیش از خرید پرو کنید.
پیراهن خنک
پیراهن خنک

 

پیراهن نخی یا حریر؟

نخ و حریر از جمله پارچه هایی محسوب می شوند که برای لباس های تابستانه مناسب هستند. در دوخت پیراهن دخترانه خنک، از این دو جنس استفاده می شود. در نظر داشته باشید با توجه به گرمای محیطی که در آن هستید، از این دو جنس می توانید استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید پیراهن های حریر بدن نما و نازک هستند، به همین دلیل در قسمت زیرین آن ها از آستری استفاده می شود.

به همین دلیل اگر خیلی گرمایی هستید پیشنهاد می کنیم از پیراهن های نخی استفاده کنید. اگر پارچه پیراهن های نخی قبل از دوخت، شسته نشده باشند، در اولین شستشو آبرفت خواهند داشت. در خرید پیراهن دخترانه خنک، اگر قصد خرید جنس نخی داشتید این مورد را از فروشنده سوال کنید. برای خریدی مطمئن نکات ذکر شده را مد نظر داشته باشید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *