برای ستارگان کوچک زندگی شما

شلوار دخترانه با کیفیت خریداری کنید

انواع مدل های شلوار

در خرید شلوار دقت کنید

یکی از انواع پوشش هایی که بسیار کاربردی است و در کشور ما بازار مخصوص خود را دارد، شلوار است.

در این نوشتار در مورد شلوار دخترانه توضیحاتی ارائه می دهیم. شلوار در استایل فرد تاثیر بسزایی دارد و می تواند در جذاب رسیدن یک نفر بسیار موثر باشد.

بهتر است شلواری انتخاب کنید که با اندام و استایل شما همخوانی داشته باشد. شاید با خود فکر کنید که برای خرید شلوار دخترانه مناسب باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشید. پیش از اینکه خرید انجام دهید، بهتر است در مورد جنس و کیفیت شلوار اطلاعاتی کسب کنید.

در مورد یک شلوار مناسب باید گفت که هنگام خرید این موارد را در نظر داشته باشید. قیمت شلوار، جنس و کیفیت پارچه شلوار، سایز و اندازه شلوار، فاق شلوار، دمپا و راسته بودن شلوار، تمیزی دوخت شلوار و… از جمله مواردی هستند که باید هنگام خرید آن ها را لحاظ کنید.

خرید شلوار را مانند لباس های دیگر می توانید از فروشگاه اینترنتی یا حضوری انجام دهید.

 

شلوار دخترانه مناسب شما
شلوار دخترانه مناسب شما

 

شلوار دخترانه مناسب استایل خود انتخاب کنید

با توجه به اندام و استایلی که دارید، می توانید یک شلوار دخترانه مناسب انتخاب کنید تا اندام شما را متناسب نشان دهد. یکی از مواردی که در انتخاب شلوار باید در نظر داشته باشید، مدل شلوار است.

مدل شلواری که انتخاب می کنید بسیار مهم است که با استایل شما همخوانی داشته باشد. اگر قد شما کوتاه است ما به شما شلوار های فاق کوتاه و بوت کات را پیشنهاد می کنیم. این شلوار ها اندام فرد را کشیده تر نشان می دهند و اگر فرد چاق باشد، عیوب اندامی او را می پوشاند. اگر قد شما بلند است، شما می توانید از شلوار های فاق کوتاه استفاده کنید.

اگر چاق هستید ولی قد بلندی دارید، بهتر است که از شلوار های فاق متوسط استفاده کنید. در نظر داشته باشید که مدل شلوار تاثیر بسیار مهمی بر روی استایل شما دارد. هنگام خرید این موضوع را در نظر بگیرید که شلوار را برای محل کار می خواهید، مهمانی یا یک دورهمی ساده و یا برای استفاده روزمره.

انواع مدل های شلوار
انواع مدل های شلوار

 

انواع مدل های شلوار

شلوار ها انواع مختلفی دارند که با توجه به استایل خود می توانید یکی یا چند مورد از آن ها را انتخاب کنید. یکی از انواع شلوار دخترانه، زنانه، مردانه شلوار جین است که در ایران به نام شلوار لی نیز شناخته می شود.

جنس شلوار لی در واقع همان پارچه کتان است که بافت ضخیم تری دارد و پارچه آن به نام دنیم نیز شناخته می شود. شلوار های جین رنگ بندی های مختلفی دارند که شناخته شده ترین آن ها آبی و ذغالی است. شلوار های لی سفید، طوسی، مشکی، سرمه ای نیز طرفداران خود را دارد.

یکی دیگر از انواع مدل شلوار دخترانه، شلوار های کتان است. این مدل نیز رنگ های مختلفی دارد که شما با توجه به استایل خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

شلوار های کتان را می توان از انواع شلوار های کلاسیک محسوب کرد که هم رسمی هستند و هم نیمه رسمی. این شلوار ها در هر موقعیتی تقریبا می توانند استفاده شوند.

 

شلوار پارچه ای
شلوار پارچه ای

شلوار کتان نیز مدل های خاص خود را دارد که از جمله می توان به مدل های ساده، دمپا، دمپا کشدار و… اشاره کرد. شلوار های دمپا کش امروزه ترند هستند و بین قشر جوان طرفداران خاص خود را دارد. شلوار کتان را می توان یک شلوار مناسب برای فصل های مختلف سال دانست.

از دیگر مدل های شلوار دخترانه، شلوار های پارچه ای هستند که انواع مختلفی دارند. از انواع شلوار های پارچه ای می توان به شلوار های کرپ، مازراتی، نخی و… اشاره کرد. این شلوار ها اصولا برای محیط کار مناسب هستند.

مدل های مختلف شلوار دخترانه نیز بسیار زیاد هستند که با توجه به سلیقه و البته استایل خود می توانید از آن ها استفاده کنید. از انواع مدل های شلوار می توانید به شلوار های بگ، بوت کات، مام استایل، جذب، لوله تفنگی، راسته و… اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *