برای ستارگان کوچک زندگی شما

ساپورت دخترانه با چه لباس هایی ست می شود؟

ساپورت ساده

ساپورت دخترانه همان لگ یا لگینگ است

دنیای پوشاک دخترانه تنوع بسیاری دارد و مدل ها و تنوع طرح های آن بسیار گسترده است. در این مقاله قصد داریم در مورد ساپورت دخترانه توضیحاتی ارائه دهیم. ساپورت از جمله شلوار هایی هستند که به نام های لگ و لگینگ نیز شناخته می شوند.

لگ ها از جنس های مختلفی در طرح و رنگ‌ بندی های متفاوتی تولید می شوند که باید شما متناسب با استایل و مشخصات ظاهری خود آن را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید لگینگ ها را بیشتر با رنگ های مشکی می شناسند اما امروزه در بازار پوشاک تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار بالا است. یکی از مهمترین ویژگی های مثبت ساپورت ها این است که فری سایز یا سایز آزاد هستند و اصولا برای هر اندامی مناسب هستند.
البته برخی از لباس یا شلوار های فری سایز در محدوده اندازه های خاصی تعریف می شوند. در ادامه توضیح خواهیم داد که ساپورت ها انواعی از شلوار ها هستند که می توانند در موقعیت های مختلف استفاده شوند.

ساپورت دخترانه رنگی
ساپورت دخترانه رنگی

ساپورت ها سایز کمر را کمتر می کنند

ساپورت ها اصولاً از جنس هایی تولید می شوند که کشسانی زیادی دارند. ساپورت های مردانه اصولا از جنس های فلامنت و اسپاندکس هستند.  انواع ساپورت دخترانه و زنانه از جنس های لاکرا و فلامنت تولید می شوند که در موقعیت های بسیاری از آن ها استفاده می شود.

ساپورت ها را می توان از جمله لباس هایی دانست که هم در هنگام ورزش استفاده می شوند و هم می توانند به صورت روزمره مورد استفاده قرار بگیرند.

نکته جالبی که در مورد ساپورت ها وجود دارد، این است که حدودا یک الی دو سایز کمر را کوچکتر نشان می دهند. ساپورت های دخترانه جوراب دار را به عنوان جوراب شلواری می شناسند که برای ست شدن با لباس های مجلسی و مهمانی کاربرد دارند.

ساپورت مشکی را می توان از کاربردی ترین انواع لگ ها دانست که با تمامی لباس ها به راحتی ست می شوند.

ساپورت ها اصولاً فاق های بلندی دارند و می توانند ناحیه شکم و پهلو را پوشش دهند و به همین دلیل می توانند برای زیر لباس های جذب مناسب باشند. جنس مرغوب یک ساپورت اهمیت بالایی دارد زیرا ممکن است برای طولانی مدت استفاده شود و موجب آلرژی و حساسیت در پوست افراد شود.

 

ساپورت ساده
ساپورت ساده

 

انواع ساپورت دخترانه

ساپورت دخترانه انوع مختلفی دارد که این تقسیم بندی با توجه به مدل، جنس و… این لگ ها انجام می شود. ساپورت های دخترانه می توانند در اندازه های قدی متفاوتی نیز تولید شوند. اصولا این نوع شلوار فاق بلند است، البته انواع فاق کوتاه آن نیز در بازار موجود است. در نتیجه می توان گفت از نظر قدی دو تقسیم بندی دارند.

از نظر رنگ بندی ساپورت ها در تمامی رنگ های موجود تولید می شوند که شما با توجه به مشخصات ظاهری خود می توانید آن ها را انتخاب کنید. ساپورت های طرح دار نیز انواع دیگری از ساپورت ها هستند که  با توجه به سلیقه های مختلف و رده های سنی متفاوت طراحی و به بازار پوشاک عرضه می شوند. در نظر داشته باشید که شما باید برای خرید ساپورت دخترانه این نکات را مد نظر قرار دهید. اگر به دنبال یک ساپورت مناسب هستید، علاوه بر جنس و مدل آن باید سایز و اندازه را نیز در نظر بگیرید.

ساپورت طرح دار
ساپورت طرح دار

اگر می خواهید ساپورت دخترانه خود را با لباس های دیگرست کنید، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. اگر قد شما کوتاه یا متوسط است، ساپورت همرنگ با کفش و جورابتان شما را بلند و کشیده تر نشان می دهد. ساپورت ها می توانند با استایل های مختلفی ست شوند. از جمله این استایل ها می توان به روزمره یا کژوال، اسپرت، فانتزی، راحتی و… اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *