برای ستارگان کوچک زندگی شما

تاپ زنانه؛ برای خرید این نکات را مد نظر داشته باشید

تاپ زنانه در مدل های مختلف

تاپ زنانه یک لباس کاربردی است

دنیای لباس زنانه تنوع بسیاری دارد تا حدی که شاید بتوان گفت این پوشاک بیشترین تنوع را شامل می شود. یکی از انواع لباس های کاربردی تیشرت و تاپ زنانه است.

این لباس انواع مختلفی دارد که مدل های آن را می توان در دسته بندی های مجلسی و خانگی جای داد. استفاده از تاپ در زیر لباس، بسیار رایج است. تاپ در جنس ها و مدل های مختلفی به بازار پوشاک عرضه می شود.

تاپ ها هم به عنوان لباس راحتی در منزل استفاده می شوند و هم در زیر لباس های مجلسی کاربرد دارند. این لباس را می توان از جمله لباس های کاربردی دانست که در فصول مختلف سال نیز استفاده می شود. امروزه تاپ ها در مدل های مختلفی ترند شده اند و زیر لباس های جلو باز بسیار کاربرد دارند.

تاپ های ترند این روز ها اصولا سایز آزاد تری دارند. تاپ و تیشرت را می توان اگر تک رنگ باشند، با لباس های مختلفی ست کرد.

تاپ زنانه در مدل های مختلف
تاپ زنانه در مدل های مختلف

 

از استایل های رسمی تا نیمه رسمی را می توان با تاپ داشت که هر کدام جذابیت خاص خود را دارند. در نظر داشته باشید، بهتر است اگر تاپ را زیر لباس های جلو باز می پوشید، خیلی آن را جذب انتخاب نکنید.

تاپ زنانه را با توجه به استایل و مشخصات ظاهری خود انتخاب کنید. اگر لاغر اندام هستید می توانید از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. اگر اندام چاقی دارید بهتر است رنگ های مشکی و سرمه ای را در اولویت قرار دهید.

در نظر داشته باشید که مکمل بودن رنگ تاپ با لباسی که آن را ست می کنید، بسیار مهم است. نباید ست شدن لباس هایتان به صورتی باشد که شما را دمده یا شلخته نشان دهد.

 

انواع مدل تاپ

تاپ زنانه در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود. از انواع مدل های تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاپ های دو بندی که از قسمت کارور جلو تا کارور پشت لباس توسط دو بند به هم وصل شده است. این تاپ ها را اگر می خواهید زیر لباس استفاده کنید، گزینه مناسبی برای فصول گرم سال هستند.

تاپ های دو بندی را می توان از مدل های قدیمی این نوع لباس دانست. البته در حال حاضر نیز این لباس ها طرفداران خاص خود را دارند.

تاپ های آستین حلقه ای نوع دیگری از انواع تاپ زنانه هستند که طراحی و تولید می شوند.  این نوع تاپ ها هم مدل های مجلسی دارند و هم در مدل های راحتی و فانتزی موجود هستند.

تاپ های آستین حلقه ای نیز می توانند در زیر لباس استفاده شوند و پوشش بهتری در قسمت یقه و سینه نسبت به تاپ های دو بندی دارند.

تاپ ها مدل های دیگری دارند که در مورد آن ها توضیحاتی ارائه دهیم.

تاپ های طرح دار
تاپ های طرح دار

 

تاپ های دکلته یا بدون آستین نوع دیگری از تاپ زنانه هستند که می توانند برای مجالس و مهمانی ها استفاده شوند. این تاپ ها را به عنوان لباس راحتی پیشنهاد نمی کنیم. البته این موضوع کاملا سلیقه ای است و شما می توانید این مدل ها را در هر جایی که می خواهید بپوشید.

 

نکات مهم در ست کردن تاپ

اگر یک تاپ زنانه جذب و چسبان انتخاب کرده اید، بهتر است که شلوار یا دامن گشاد برای ست کردن با آن بپوشید. در صورتی که تاپ گشادی را برای مهمانی یا یک دورهمی انتخاب کرده اید، پیشنهاد می کنیم که شلوار یا دامن جذب با آن ست کنید.

امروزه تاپ و تیشرت های راحت و کمی گشاد ترند هستند. تاپ های گشاد را می توانید با لباس های بسیاری ست کنید. این تاپ ها در رنگ های ساده و طرح های مینیمال طرفداران بیشتری دارند.

در نظر داشته باشید که تاپ زنانه را می توانید با شلوار و دامن جین ست کنید. این ست هارمونی خاصی در استایل شما ایجاد می کند.

برای خرید تاپ زنانه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی و حضوری اقدام نمایید.

 

تاپ عروسکی
تاپ عروسکی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *